Paznokcie na ślub

Polecane sklepy, miejsca i rozwiązania dotyczące organizacji ślubu i wesela. Rozmowy o planach, trudnościach i radościach związanych z przygotowaniem przyjęcia. Kopalnia pomysłów dla przyszłych Państwa Młodych.
Awatar użytkownika
ferdynanda1998
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2022, 19:41

Paznokcie na ślub

Post autor: ferdynanda1998 »

Szukam jakichś fajnych propozycji na stylizacja paznokci ślubnych, możecie mi podrzucić jakieś linki, albo nawet zdjęcia? Chciałabym coś niestandardowego, niekoniecznie w bieli, może jakiś kremowy kolor, może pudrowy róż, sama jeszcze nie wiem. Suknię będę miała dość skromną, ale z paznokciami też nie chciałabym szaleć, może jakieś delikatne ozdoby :)
Rozalia444

Re: Paznokcie na ślub

Post autor: Rozalia444 »

Udało mi się wkońcu dostać do https://easynails.pl/ na hybrydy. Nie było to łatwe, ale mogę pwoiedzieć, że nie zawiodłąm się. Paznokcie wyszły przepiękne, wyszły tak jak chciałam (wręcz lepiej;)) Paznokcie na zdjęciach czy filmie ślubnym wyglądają przepięknie, a na zbliżeniach na obrączki prezentują się bardzo dobrze. Robiłam je w Warszawie, ale z tego co mi wiadomo mają też salon we Wrocławiu! Moim zdaniem to najlepszy salon w mieście Naprawdę polecam bo nie będziecie niezadowolni
ODPOWIEDZ