Zwiększenie bezpieczeństwa w domu

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
cyprian-70

Zwiększenie bezpieczeństwa w domu

Post autor: cyprian-70 »

Chciałbym zadbać o dodatkowe zabezpieczenia w domu ze względu na dzieci. Jakieś kamery, monitoring, ochrona. Co polecacie? Jak wy dbacie o bezpieczeństwo w waszym domu?
Awatar użytkownika
Zygmunta_74

Re: Zwiększenie bezpieczeństwa w domu

Post autor: Zygmunta_74 »

My zaufaliśmy firmie Saipp Security z Warszawy i serdecznie polecamy. Profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru zabezpieczeń technicznych i montaż monitoringu.
Awatar użytkownika
WesolaDanka85

Post autor: WesolaDanka85 »

Jeżeli chodzi o zabezpieczenia domu to warto pomyśleć o zakupie sejfu. Ja taki sejf mam i zamówiłam go w tej firmie https://szb.com.pl/oferta/ w bardzo przystępnych cenach.
Sławek

Post autor: Sławek »

Cenne przedmioty jak biżuteria czy dokumenty warto przechowywać w sejfie. Szeroki wybór sejfów które możesz zainstalować w mieszkaniu znajdziesz na SKLEPSEJFY.PL. Polecam.
Ośka52

Post autor: Ośka52 »

Przyznam, że jak się ma firmę w domu i wszystkie dokumenty to też nie jest fajnie. Warto pomyśleć o takim bezpiecznym elektroniczne przetwarzanie informacji , gdzie więcej rzeczy online robimy ale bezpiecznie.
ODPOWIEDZ