Żłobek w Warszawie

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Agata1980
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 18:12

Żłobek w Warszawie

Post autor: Agata1980 »

Cześć. Jaki jest waszym zdaniem najlepszy żłobek w Warszawie? Wiele dobrego słyszałam o żłobku Anteczek. Czy ktoś z was posyła tam swoje pociechy? Jakie macie opinie o tej placówce?
Awatar użytkownika
damazy-87
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 16:34

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: damazy-87 »

Długo z żoną zastanawialiśmy się nad wyborem żłobka, aż w końcu padło na Żłobek Anteczek. Przekonały nas organizowane w nim zajęcia z języka angielskiego. Fajnie, że dzieci już od najmłodszych lat mogą poznawać obce języki. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 150
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: Delicja »

Wiadomo, że trzeba znaleźć super miejsce, a po żłobku przyjdzie czas i na przedszkole. Ja jestem już na tym etapie i mogłabym polecić wam Te Vizje Okopowa. Tu wasze dzieci będą mogli zaliczyć całą ścieżkę edukacji dla waszych dzieci, aż po liceum z maturą międzynarodową.
poliśka

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: poliśka »

W tradycyjnym żłobku jest duża liczba dzieci i tak naprawdę tam nikt nie dba o rozwój malucha. Właśnie dlatego warto pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu. Tutaj https://www.wioski.co na spokojnie sobie zerknijcie i poczytajcie na jakiej zasadzie działają punkty opieki. Myślę, że jest to ciekawe i praktyczne rozwiązanie, bo w ten sposób zadbacie o swoje dziecko.
ODPOWIEDZ