warto pomagać

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 66
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:06

warto pomagać

Post autor: smerfetka »

Że warto pomagać przekonałam się całkiem niedawno. W sąsiedniej wsi zorganizowano zbiórkę pieniędzy na potrzebną operację za granicą, by chłopczyk mógł w miarę normalnie żyć. Z pomocą przyszła również Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/, której jeden z wolontariuszy usłyszał o sąsiedzkiej akcji i przyłączyli się by pomóc.
Awatar użytkownika
Kalina
Posty: 27
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:22

Re: warto pomagać

Post autor: Kalina »

smerfetka pisze: ↑18 cze 2019, 20:01 Że warto pomagać przekonałam się całkiem niedawno. W sąsiedniej wsi zorganizowano zbiórkę pieniędzy na potrzebną operację za granicą, by chłopczyk mógł w miarę normalnie żyć. Z pomocą przyszła również Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/, której jeden z wolontariuszy usłyszał o sąsiedzkiej akcji i przyłączyli się by pomóc.

Postanowiłam oprócz wspierania finansowego także pomagać w organizowaniu zbiórek pieniężnych dla podopiecznych Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Jest to cudowne uczucie, gdy przyczyniamy się do przyspieszenia drogiego leczenia bardzo chorych dzieci.
ODPOWIEDZ