Szkoła rodzenia

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
gwiazdka
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:50

Szkoła rodzenia

Post autor: gwiazdka »

Wiele mam chce się odpowiednio przygotowac do porodu i nauczyć różnych rzeczy. Moim zdaniem chodzenie do takiej http://centrum-mam.pl/ szkoły rodzenia podczas ciąży to bardzo dobry pomysł. Można zdobyć wiele cennych informacji.
Awatar użytkownika
sunrise
Posty: 56
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:27

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: sunrise »

Szkoły rodzenia to bardzo fajny pomysł na to, żeby kobieta przygotowała się do porodu, ale także zżyła z dzieckiem i jego ojcem, który najczęściej asystuje żonie/dziewczynie, czyli po prostu mamie dziecka. Warto jednak się też przygotować nie tylko na połóg, ale też i na to, że ciąża w pierwszych tygodniach bywa uciążliwa. Mam na myśli na przykład stany zapalne.
Awatar użytkownika
kusia
Posty: 153
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: kusia »

Z wyborem szkoły rodzenia trzeba naprawdę uważać. Ja niestety mam niemiłe wspomnienia, bo na takiej szkole rodzenia poroniłam. Strasznie to przeżyłam i obiecałam sobie, że nigdy więcej nie zajdę w ciąże. Niestety długo nie musiałam czekać, bo kilka mięsięcy później znów byłam w ciąży. Ale wtedy już zdecydowalam się na skuteczne tabletki poronne.
Awatar użytkownika
Mugolka34
Posty: 53
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:17

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: Mugolka34 »

U mnie dopiero zaczynają się starania i zastanawiam się nad tym, jak się do tego najlepiej przygotować. Słyszałam, że warto już nawet na 3 miesiące przed planowaną ciążą zacząć przyjmować Inofem - https://inofem.pl/, który zawiera kwas foliowy i mio-inozytol. Dzięki nim reguluje się cykl miesięczny, a owulacja zostaje pobudzona. W ten sposób łatwiej zajść w ciążę. Do tego kwas foliowy zadba o prawidłowe wykształcenie układu nerwowego dziecka.
Awatar użytkownika
fasolina
Posty: 25
Rejestracja: 07 gru 2019, 22:08

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: fasolina »

Dobrze, że są teraz organizowane bardzo fajne kursy online https://szkolarodzeniaprenalen.pl/ ten jest darmowy i po ukończeniu dostaje się certyfikat, treści na kursie są bardzo ciekawe i przystępnie podane
Kićka

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: Kićka »

Czasem kobieta z jakiegoś powodu nie chce lub nie może. Są różne powody takiej decyzji i nikt nie może tego oceniać. Praktycznie na całym świecie aborcja farmakologiczne jest legalna z wyjątkiem kilku krajów trzeciego świata w tym ... Polski! Kobieta ma prawo do niezależności i decydowania o sobie. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji życiowej i nie wiesz jak sobie z tym poradzić skonsultuj swój problem: LINK Otrzymasz szybką i fachową pomoc.
prażka

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: prażka »

Kićka pisze: ↑12 maja 2021, 15:44 Czasem kobieta z jakiegoś powodu nie chce lub nie może. Są różne powody takiej decyzji i nikt nie może tego oceniać. Praktycznie na całym świecie aborcja farmakologiczne jest legalna z wyjątkiem kilku krajów trzeciego świata w tym ... Polski! Kobieta ma prawo do niezależności i decydowania o sobie. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji życiowej i nie wiesz jak sobie z tym poradzić skonsultuj swój problem: LINK Otrzymasz szybką i fachową pomoc.
Niestety w Polsce jest średniowiecze, natomiast legalnie ciążę można usunąć, więc każda kobieta ma wybór, nasi posłowie nam wolności nie odbiorą. Tutaj macie informację o tym jak można legalnie ciążę usunąć https://klinikastonava.cz/jak-legalnie-usunac-ciaze nie odbiorą nam prawa do wyboru!
Oleńczuk

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: Oleńczuk »

Wiadomo, to bardzo ciekawa sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności zainteresowali się tym, co faktycznie mogłoby być dla Was najkorzystniejsze. Na stronie https://ktomalek.pl/suplementy/kwas-foliowy/cs-13/1 znajdziecie sporo wskazówek na temat kwasu foliowego, więc na pewno warto byłoby tam zajrzeć i samemu się przekonać, co byłoby dla Was najkorzystniejsze.

monsun meble
ODPOWIEDZ