sport-wesola.pl opinie

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Abraham-62

sport-wesola.pl opinie

Post autor: Abraham-62 »

Znacie klub sportowy Wesoła w Warszawie? Warto zapisać do nich dziecko na zajęcia sportowe?
Awatar użytkownika
Augusta90

Re: sport-wesola.pl opinie

Post autor: Augusta90 »

Jeśli chodzi o zajęcia sportowe dla dzieci w Wesołej, to naprawdę najlepsza opcja w tej okolicy. Super atmosfera, świetni trenerzy i fajne, zdolne dzieciaki ;) Polecam, warto.
Awatar użytkownika
Bojana1977

Post autor: Bojana1977 »

Szukałam zajęć dodatkowych dla dzieci i w Wesołej znalazłam najlepszą ofertę. Tak jak poprzedniczka, mogę ci powiedzieć, że atmosfera jest bardzo dobra, dzieci wracają bardzo zadowolone z zajęć sportowych.
Awatar użytkownika
boguslaw-64

Post autor: boguslaw-64 »

Ja zapisałem tam syna na piłkę ręczną. Wesoła to najlepsze miejsce na trening, który jednocześnie pomoże dziecku się rozwijać, ale też zapewni mu mnóstwo zabawy. Bardzo zdrowa rywalizacja, bez stresu. Syn zadowolony.
Awatar użytkownika
Barbara_85

Post autor: Barbara_85 »

A piłka nożna w klubie sportowym Wesoła to mistrzostwo świata. Mój syn uwielbia tam chodzić, odlicza dni do zajęć. Trenerzy są bardzo fajni, mają podejście do dzieci.
Awatar użytkownika
astryda-92

Post autor: astryda-92 »

Zajęcia sportowe Wesoła to najfajniejsza propozycja dla dzieci w okolicy. Długo szukaliśmy w Warszawie klubu sportowego dla dzieci, ale ten ośrodek to naprawdę najlepsze miejsce.
Awatar użytkownika
Arkady

Post autor: Arkady »

Piłka ręczna i piłka nożna Wesoła to fajna propozycja dla starszych i młodszych dzieci. Córka chodzi na zajęcia dodatkowe do Akademii Sportu Wesoła od dwóch lat i bardzo je lubi. Dużo się nauczyła przez ten czas, a to fajna dawka ruchu w czasach, kiedy dzieciaki chcą tylko siedzieć z telefonami i komputerami ;)
Awatar użytkownika
adelard-79

Post autor: adelard-79 »

Polecam klub sportowy Wesoła, najlepsze takie miejsce dla dzieci w mieście. Wysoki poziom zajęć sportowych i mnóstwo zabawy dla dzieci. Warto się zapisać.
Awatar użytkownika
Zofia81

Post autor: Zofia81 »

Witam wszystkich - wszystkim rodzicom serdecznie polecam zajęcia sportowe dla dzieci w Wesołej - oprócz tego, że mój syn pokochał sport, nauczył się też zdrowego współzawodnictwa :)
Awatar użytkownika
Martyna

Post autor: Martyna »

Zastanawiam się czy posłać syna na piłkę nożną czy piłkę ręczną w Wesołej - jak uważacie? :)
Awatar użytkownika
dymitr-82

Post autor: dymitr-82 »

Martyna - najlepiej zapytaj o zdanie syna. Wspólnie obejrzyjcie kilka meczy obu dyscyplin i syn będzie miał większa pojęcie :) Mój chodzi na piłkę nożna w Wesołej - juniorzy radzą sobie rewelacyjnie!
Awatar użytkownika
Bogumil-86

Post autor: Bogumil-86 »

Jakie zajęcia sportowe w Wesołej polecacie dla dziewczynek?
Awatar użytkownika
Weridiana_89

Post autor: Weridiana_89 »

Bogumile, polecam rozmowę z trenerami, wspaniali ludzie, doradzą najlepsze rozwiązanie. Mój syn chodzi na piłkę ręczną w Wesołej i od tej pory poprawiły mu się nie tylko oceny na WF, ale także relacje z rówieśnikami :)
Awatar użytkownika
Fabian-89

Post autor: Fabian-89 »

Sam jako dziecko trenowałem piłkę nożną. Teraz szukam fajnego miejsca dla syna, gdzie mógłby poczuć te emocje - czy faktycznie piłka nożna w Wesołej dla juniorów prowadzona jest w taki sposób, by syn nie zrezygnował z zajęć po pierwszym treningu?

woskowane meble
Awatar użytkownika
Gwidon_80

Post autor: Gwidon_80 »

Fabian, mój syn mimo słomianego zapału chodzi na piłkę nożną w Wesołej dla juniorów już od dłuższego czasu i uwielbia te zajęcia, polecam!
Awatar użytkownika
angelina-83

Post autor: angelina-83 »

Serdecznie polecam zajęcia dodatkowe dla dzieci w Wesołej - moja córka w końcu mniej siedzi przed komputerem i sama szuka okazji do wyjścia na rower czy rolki :) I treningi obowiązkowo!
Awatar użytkownika
adelard-79

Post autor: adelard-79 »

Moim zdaniem klub sportowy Wesoła to najlepsze miejsce dla maluchów, które lubią aktywnie spędzać czas po szkole. Mój syn chodzi na piłkę ręczną i ją uwielbia.
Awatar użytkownika
chwalisław-86

Post autor: chwalisław-86 »

A ja polecam zajęcia sportowe w Wesołej dla dziewczynek. Nasza córka uwielbia tam chodzić na piłkę!
Awatar użytkownika
sławek1998

Post autor: sławek1998 »

Lubimy z synem grać razem w piłkę i widzę, że dobrze mu to idzie. W tamtym roku zaczął zajęcia sportowe w Wesoła i widzę, jak poprawiły się jego umiejętności. Fajne miejsce na rozwój dla małego piłkarza ;)
Awatar użytkownika
Letycja

Post autor: Letycja »

Mojemu dziecko szybko nudziły się wszystkie zajęcia dodatkowe, na które go wysyłaliśmy. Cierpliwie szukaliśmy dalej czegoś, co go zainteresuje i trafiło na piłkę ręczną w Wesoła. Chodzi i jest bardzo zadowolony, to chyba pierwsza rzecz, która nie znudziła mu się po miesiącu ;)
Awatar użytkownika
Sarina1984

Post autor: Sarina1984 »

Jesli chodzi o zajęcia dodatkowe dla dziecka w Wesołej, to gorąco polecam piłkę nożną, zarówno dla chłopaków, jak i dla dziewczynek. Moje dzieci odeszły wreszcie od komputera i tabletu i zaczęły się ruszać!
Awatar użytkownika
stefania1978

Post autor: stefania1978 »

Szukaliśmy fajnego zajęcia dla syna i trafiliśmy na klub sportowy Wesoła. Jest bardzo zadowolony, ma nowych kolegów i widać, że piłka bardzo go zainteresowała.
Awatar użytkownika
Polikarp1994

Post autor: Polikarp1994 »

Moim zdaniem klub Wesoła to przede wszystkim dobre miejsce dla dziecka ze względu na panującą tam atmosferę. To jest naprawdę niesamowite miejsce, mają doskonałe podejście do dzieci.
Awatar użytkownika
Kasper_77

Post autor: Kasper_77 »

Najlepsze miejsce na zajęcia dodatkowe dla dziecka - polecam klub sportowy Wesoła!
Awatar użytkownika
Klara

Post autor: Klara »

Doskonała atmosfera to największy atut tego miejsca! Mój syn uwielbia chodzić na treningi do Sport Wesoła. Bardzo podoba mi się podejście trenerów, dzieci ich uwielbiają. :)
Awatar użytkownika
Petronia_78

Post autor: Petronia_78 »

Mój synek chodzi do Wesołej na piłkę nożną. Bardzo dobrze się bawi na treningach, ma mnóstwo kolegów. A pan trener jest bardzo uprzejmym, sympatycznym człowiekiem ze świetnym podejściem do dzieci
Awatar użytkownika
edyta_79

Post autor: edyta_79 »

Kładą duży nacisk na zdrowy, zrównoważony trening, bez nacisku na wyniki, zawody i nagrody. Trenerzy dają z siebie naprawdę dużo, żeby dzieciaki czuły się dobrze i rozwijały swoje sportowe pasje. W ofercie masz do wyboru piłkę nożną i piłkę ręczną. Ja jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Bromir_83

Post autor: Bromir_83 »

Tak jak poprzedniczki, mogę ci powiedzieć, że atmosfera na treningach jest naprawdę przemiła. Nie ma niepotrzebnego napięcia i stresowania dzieci, tylko nauka czerpania radości ze sportu. Bardzo mi się podoba ta idea : )
Awatar użytkownika
Bartosz72

Post autor: Bartosz72 »

Treningi w Wesołej uczą sportowej rywalizacji i dyscypliny. Mój syn jest bardzo zaangażowany, aż miło popatrzeć :)
Awatar użytkownika
Beatrycze1972

Post autor: Beatrycze1972 »

Mój syn wyczekiwał z utęsknieniem treningów. Trenerzy tworzą super atmosferę przez co dzieci chętnie chodzą na treningi i są zmotywowane.
Awatar użytkownika
estera_67

Post autor: estera_67 »

Dzięki Wesołej jestem w stanie odciągnąć moje dzieci od komputera i chętniej przebywają na zewnątrz trenując nowe umiejętności!
Awatar użytkownika
Samson-71

Post autor: Samson-71 »

Uczą zdrowej rywalizacji, rozsądnego podejścia do aktywności fizycznej, a treningi utrzymują w pozytywnym nastroju. Warto spróbować sport-wesola.pl, każdemu maluchowi powinno się spodobać Obrazek
Awatar użytkownika
Delinda-88

Post autor: Delinda-88 »

Na zajęcia do klubu Wesoła zaprowadzam dwoje swoich dzieci. Maluchy są naprawdę zachwycone! Polecamy.
Awatar użytkownika
Ewald

Post autor: Ewald »

Klub Wesoła to miejsce pełne doskonałej zabawy i ruchu. W dzisiejszym, zabieganym świecie, to prawdziwa oaza spokoju dla rodziców, którzy chcieliby, aby ich dzieci znalazł swoje pasje.
Awatar użytkownika
Mirolad

Post autor: Mirolad »

W klubie sportowym Wesoła wybór zajęć jest naprawdę duży. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla swoich dzieci!
Awatar użytkownika
Witosława1960

Post autor: Witosława1960 »

Doświadczeni trenerzy nie tylko przekażą cenną wiedzę, ale też zaopiekują się dziećmi. Klub sportowy Wesoła to strzał w dziesiątkę!
Awatar użytkownika
Jonasz_76

Post autor: Jonasz_76 »

Po zajęciach z piłki ręcznej mój syn to prawdziwy wulkan energii. Polecamy klub sportowy Wesoła z całego serca.
Awatar użytkownika
bronislawa63

Post autor: bronislawa63 »

W klubie sportowym Wesoła sport to zdrowie i świetna zabawa. W grę wchodzi tylko zdrowe współzawodnictwo! Polecam gorąco!
Awatar użytkownika
krzesisław_95

Post autor: krzesisław_95 »

Do klubu sportowego Wesoła naprawdę warto zapisać swoją pociechę. Świetni trenerzy i bogata oferta zajęć to tylko niektóre plusy tego miejsca 😊
Awatar użytkownika
róża-91

Post autor: róża-91 »

Klub Wesoła to moje cudowne odkrycie! Świetni ludzie, radosne dzieci i jeszcze ten sportowy duch unoszący się w powietrzu – tu trzeba być! Polecamy całą rodziną!
ODPOWIEDZ