Rozwód - pomoc prawna

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Janusz
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2020, 15:47

Rozwód - pomoc prawna

Post autor: Janusz »

Witam. Jestem w trakcie pisania wniosku rozwodowego, ale potrzebuję jeszcze skontaktować się ze sprawdzonym adwokatem. Jaką kancelarię w Łodzi polecacie?
Awatar użytkownika
Rajmunda87
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2020, 23:36

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: Rajmunda87 »

Najlepszy adwokat, z którym współpracowałam, pracuje w http://www.poradniasalomon.pl/. To człowiek z doświadczeniem, dla którego żaden problem nie stanowi przeszkody do pokonania :)
Awatar użytkownika
bate
Posty: 77
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:17

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: bate »

Ja mogę ci tylko polecić moją panią adwokat - dr Kingę Karsten z Krakowa https://www.karsten.pl/rozwod.html. Ona prowadziła moją sprawę rozwodową od samego początku, aż do końca. Dzięki niej rozwód przebiegł szybko i w pokojowej atmosferze. Cenię ją za opanowanie i ogromną kompetencję, do takiego adwokata warto iść, polecam.
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 8
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:00

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: mnich33 »

Pomoc prawna przy rozwodach to nie łatwa sprawa, ktoś musi przegrać, ktoś wygrać. Jak bronić, aby było dobrze. Ja ostatnio dużo czytałam na temat adwokatów na http://seoreklama.wsocialmedia.pl/profe ... e-zajmuje/ . Moim zdaniem godne uwagi sprawy omówione , które przydadzą się w praktyce.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: dzer »

W takim przypadku trzeba skorzystać z pomocy profesjonalisty, rzetelnego prawnika, który będzie wiedział jak pomóc nawet w trudnej sytuacji. Rozwodem mojej siostry zajął się prawnik Krzysztof Bilski z kancelarii w Krakowie https://kancelaria-prawna-krakow.eu/kli ... ny/rozwod/ i dzieki niemu rozwód przebiegł szybko, sprawnie i bez ofiar :). Pan Bilski jest bardzo rzetelny i kompetentny, dobrze przygotowany i zorganizowany, a do tego ma przystępne ceny, polecam.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: astronom »

W bardzo wielu przypadkach i sprawach rozwodowych jest brany prawnik i jestem zdania, że jest to bardzo ważna kwestia. Tym bardziej, że jak czytałem na stronie https://prawoprosto.pl/jak-przeprowadzic-rozwod/ to my co nieco o tym jak przeprowadzić rozwód wiemy. Dlatego również warto korzystać z usług doświadczonego prawnika.
Awatar użytkownika
oskii
Posty: 67
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:49

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: oskii »

Jeśli chodzi o Rozwód - Kancelaria Prawna Gdynia to będzie najlepszy wybór. Już na etapie składaniu pozwu warto się z taką kancelarią skontaktować, szczególnie jeśli rozwód nie odbywa się za zgodą obu stron czy ze związku są dzieci. To nie są łatwe i szybkie rozstrzygnięcia w takich sytuacjach.
Awatar użytkownika
farrell.lourdes
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2020, 3:23
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: farrell.lourdes »

Przy postępowaniu rozwodowym dobrze jest mieć zaufanego adwokata, który doradzi w wielu kwestiach.
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 47
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:47

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: sansa »

Może nie w Łodzi, ale jest świetna kancelaria adwokacka Szczecin pani Moniki Stokowskiej - Bażant, z bardzo profesjonalnym podejściem do klienta, gdzie na pewno warto się udać gdy potrzebna jest pomoc prawna. Pani adwokat świadczy usługi z zakresu obsługi prawnej firm, ale również klientów indywidualnych. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
okina
Posty: 76
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:13

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: okina »

Jeżeli potrzebujecie prawnika do rozwodu z Krakowa, to od siebie mogę bardzo serdecznie polecić Kancelarię Prawną Krzysztof Bilski i Wspólnicy z Krakowa https://kancelaria-prawna-krakow.eu/kli ... ny/rozwod/. Tamtejsi prawnicy są doświadczeni, dokładnie znają literę prawa, no i potrafią pomóc nawet w ciężkich przypadkach. Oni zajęli się sprawą rozwodową mojej siostry i raz, że ona miała z nimi super kontakt, a dwa, że sprawę wygrali. Do tego maja korzystne ceny, polecam.
Awatar użytkownika
saru
Posty: 109
Rejestracja: 17 cze 2019, 23:09

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: saru »

Akurat, jeśli chodzi o kraków, to takie sprawy prowadzi również kancelaria https://gaworkancelaria.pl/ Na stronie jest informacja o tym, jak się z nimi kontaktować.

wózki zakupowe
bronisława

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: bronisława »

Niestety bywają różne w życiu sytuacje, czasami rozpada się małżeństwo lub wychodzą inne jeszcze problemy. Dlatego taki adwokat rozwód wrocław musi być przede wszystkim skuteczny i profesjonalny w każdym calu. W końcu chodzi o to, aby jak najszybciej przeprowadzić danego klienta przez tą trudną sprawę. Kancelaria Banaszewska Gieruń-Banaszewski może tutaj was wesprzeć w tej kwestii.
pąkłonnicka

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: pąkłonnicka »

Jak już pozbyłam się złudzeń, że wcale nie uda się dogadać z moim byłym mężem to zwróciłam się po pomoc do kancelarii De Iure gdzie nie dość że sprawę doprowadziliśmy do szczęśliwego końca to jeszcze mąż dostał zakaz zbliżania się do mnie i dziecka na czym najbardziej mi zależało. Sprawiedliwości stało się zadość.
łośe9

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: łośe9 »

No w przypadku rozwodu, dobrze jest mieć zaufanych prawników u boku. Mi bardzo pomogli adwokaci z https://kancelarie-adwokackie.org/oferta - zajrzyjcie sobie do nich na strone, mają duże doświadczenie w kwestiach rozwodowych i pomogą wam się sprawnie uporać z tą przykrą sytuacją.
Danuśka

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: Danuśka »

Pomoc prawna w trakcie rozwodu jest wskazana. Różne są przecież historie, a nie zawsze dwie strony mają takie samo patrzenie na sprawę. To często są też ogromne emocje, adwokat ma zawsze takie optymalne spojrzenie na sprawę, wie co w danej sytuacji trzeba zrobić. W Szczecinie kancelaria adwokacka Węgłowski wiele spraw rozwodowych przeprowadziła. Są niezwykle profesjonalni i zawsze dbają o dobro swojego klienta.
Świątek

Re: Rozwód - pomoc prawna

Post autor: Świątek »

Naprawdę rozwód bywa okropnym przeżyciem. Potrzebna jest pomoc i dobrego psychologa i profesjonalnego adwokata, aby jakoś przez to przejść. Nie ma się co łudzić, że bez takiej fachowej pomocy będzie idealnie.
ODPOWIEDZ