Rozwód i ponowny ślub

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Radka
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:05

Rozwód i ponowny ślub

Post autor: Radka »

Jesteście po rozwodzie, albo dopiero co planujecie taki poważny krok w swoim życiu? W niektórych przypadkach warto również przemyśleć staranie się o stwierdzenie nieważności małżeństwa, te pozwoli wam na ponowne wzięciu ślubu kościelnego. Na stronie https://www.adwokatkoscielny.pl/ znajdziecie kancelarie prawa kanonicznego, pomagają w takich sprawach.
Awatar użytkownika
dama
Posty: 87
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:14

Re: Rozwód i ponowny ślub

Post autor: dama »

Jest to jakiś sposób, tylko czasem długo trwa. Jeżeli się jednak uda i zechcemy wziąć ślub z obcokrajowcem, to warto sobie zerknąć w pierwszej kolejności tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl/slub-z-cudzoziemcem/ . Jest tam bowiem ciekawy artykuł, który wskazuje, jakie dokumenty w takiej sytuacji będą niezbędne.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Rozwód i ponowny ślub

Post autor: kwiatek »

Skoro czeka Was znowu ślub i wesele, to na pewno przydadzą się Wam na tą okazję różne gadżety. Ja ostatnio widziałam różne fajne dodatki ślubne w sklepie internetowym https://happenings.pl/dodatki-na-slub-i-wesele. Tak więc jeśli macie trochę wolnego czasu, to polecam się tam rozejrzeć ;)
tośia19909

Re: Rozwód i ponowny ślub

Post autor: tośia19909 »

Radka pisze: ↑22 paź 2019, 16:14 Jesteście po rozwodzie, albo dopiero co planujecie taki poważny krok w swoim życiu? W niektórych przypadkach warto również przemyśleć staranie się o stwierdzenie nieważności małżeństwa, te pozwoli wam na ponowne wzięciu ślubu kościelnego. Na stronie https://www.adwokatkoscielny.pl/ znajdziecie kancelarie prawa kanonicznego, pomagają w takich sprawach.
dzięki za link, właśnie taki mam zamiar.
-
aborcja Czechy
Gosia2

Re: Rozwód i ponowny ślub

Post autor: Gosia2 »

Cześć! Poszukujemy idealnej sali weselnej w Międzybrodziu Bialskim https://salaonesto.pl/ na nasze wesele. Czy ktoś może polecić miejsce, które stworzy magiczną atmosferę podczas naszej uroczystości? Dzięki z góry za wszelkie sugestie!

replens md cena
ODPOWIEDZ