Przechowalnia rzeczy

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Władek

Przechowalnia rzeczy

Post autor: Władek »

Co sądzicie o przechowalni rzeczy? Jeśli potrzebujesz coś wywieźć z domu, na przykład na czas remontu, lub chcesz bezpiecznie przetrzymać towar firmy na czas przeprowadzi do nowego biuro, bardzo polecam przechowalnię rzeczy. To mega wygodny, praktyczny i przede wszystkim tani sposób. Dodatkowo pod swój kontener możesz podjechać wygodnie samochodem i wszystko rozładować, nie trzeba latać po niewiadomo ilu piętrach i tachać wszystkiego w jedną i w drugą. Osobiście co jakiś czas korzystam z firmy https://przechowalnia24.pl, ale oni są tylko w Warszawie. Korzystaliście kiedyś z Self Storage? Jakie macie doświadczenia?
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Przechowalnia rzeczy

Post autor: dzer »

W sumie spoko, my na czas remontu rzeczy przenieśliśmy do naszego kontenera magazynowego. Go kupiliśmy od firmy Kontener Serwis https://kontener-serwis.pl/kontenery-wy ... agazynowe/ ze Szczecina, to naprawdę dobra firma. Mają wysokiej jakości produkty, kontenery na sprzedaż oraz na wynajem. Bez problemu się u nich zaopatrzyliśmy, a taki kontener jest przydatny jako przechowalnia na różne nasze rzeczy, polecam.
mdława

Re: Przechowalnia rzeczy

Post autor: mdława »

https://ledholo.com Hologramy 3D
Nowa epoka oświecenia.
Rewolucja w komunikacji wizualnej
Dzięki technologii Ledholo zaskoczysz i zachwycisz swoich klientów oraz partnerów biznesowych.
Doskonałej jakości, zawieszony w przestrzeni obraz 3D wyróżni i pozwoli zapamiętać Twoją markę, jej produkty i usługi.
ODPOWIEDZ