Prywatny dom seniora Łódź

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Eligiusz
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 17:31

Prywatny dom seniora Łódź

Post autor: Eligiusz »

Jakie znacie prywatne placówki opiekuńcze dla osób starszych w Łodzi? Które miejsce ma waszym zdaniem najlepszą ofertę pod względem udogodnień dla mieszkańców?
Awatar użytkownika
Safana1971
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, 14:11

Re: Prywatny dom seniora Łódź

Post autor: Safana1971 »

Ja jestem zdania, że najlepsza jest placówka familia.lodz.pl. Jedna z bliższych mi osób tam mieszka i jest zadowolona. Mieszkańcy mają tam zapewnioną opiekę medyczną, odpowiednio się ich karmi i dba o organizowanie czasu wolnego. To chyba dobre miejsce dla każdego seniora :)
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 150
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Prywatny dom seniora Łódź

Post autor: Delicja »

W większym mieście, pewnie i też gdzieś na uboczach, powinniście bez problemu coś znaleźć. Jednak warto stosunkowo wcześniej zainteresować się tym, podobno z miejscami jest ciężko, ja obecnie czekam aż coś się zwolni. Dla mnie dziadkowie i tak już są dosyć dużym kosztem, no ale ktoś musi się nimi zająć. Kupowałam już na https://esklep.brandvital.eu/ kilka niezbędnych rzeczy - mają tu między innymi aparaty słuchowe, urządzenia oddechowe, łóżka szpitalne i wiele innych sprzętów medycznych.
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2020, 17:45

Re: Prywatny dom seniora Łódź

Post autor: esperanza »

Zły stan zdrowia i potrzeba stałej opieki medycznej....lub ktoś właśnie nie ma blisko rodziny. Ja akurat jestem w takiej sytuacji, że zastanawiam się nad domem opieki, myslałam o http://podtopolami.eu . bo mają bardzo dobre opinie.
ODPOWIEDZ