Prywatny dom opieki w Łodzi

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Dajmir

Prywatny dom opieki w Łodzi

Post autor: Dajmir »

Cześć! Szukam sprawdzonej stacjonarnej placówki na terenie Łodzi, gdzie starsza osoba otrzyma odpowiednią pomoc i opiekę. Zależy mi na tym, żeby mieli odpowiednie podejście do osoby chorującej na demencję.
Awatar użytkownika
Adelajda87

Re: Prywatny dom opieki w Łodzi

Post autor: Adelajda87 »

A sprawdzałeś ofertę https://www.familia.lodz.pl/oferta-ogolna/? To prywatny dom opieki, który świadczy całodobową opiekę i pomoc właśnie takim osobom. Pracują tam ludzie pełni empatii i zrozumienia dla osób starszych i schorowanych.
Awatar użytkownika
Dajmir

Post autor: Dajmir »

Dzięki za polecenie. Widziałeś jak wygląda to od wewnątrz? Jakie mają podejście do pacjenta?
Awatar użytkownika
Adelajda87

Post autor: Adelajda87 »

Nie osobiście, ale mój znajomy mi opowiadał.
Awatar użytkownika
Berenika_97

Post autor: Berenika_97 »

Moja mama mieszka teraz w https://www.familia.lodz.pl/ i to chyba najlepszy dom spokojnej starości, na jaki mogłyśmy trafić. Pielęgniarki są dobrze wykwalifikowane, mają odpowiednie podejście do każdego z pacjentów.

pszczyna ścieżki rowerowe
Awatar użytkownika
Dobiesław-73

Post autor: Dobiesław-73 »

W domu opieki familia najbardziej podobało mi się to, że oferują nie tylko opiekę psychopedagogiczną, ale również zdrowe posiłki. O mieszkańców dba naprawdę dobrze wykwalifikowany personel.
Awatar użytkownika
Bociek

Post autor: Bociek »

Ja z kolei mam dziadka w Nowym Dworze Mazowieckim w zakładzie opiekuńczo-leczniczym "Dom Rodzinny". Złego słowa o tej placówce powiedzieć nie mogę. Odwiedzam dziadka regularnie, widzę, że dobrze się nim tam opiekują. Ma jednoosobowy pokój z łazienką. Ma kolegów, może z nimi pogadać. Dobrze się tam.

zapalenie jamy ustnej leczenie domowe
ODPOWIEDZ