Pomoce dydaktyczne

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
carolina78k
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:06

Pomoce dydaktyczne

Post autor: carolina78k »

Cześć, chciałabym zamówić jakieś zabawki edukacyjne, które sprawdzą się zarówno w domu, ale również jako wyposażenie w przedszkolu. Przeglądałam różne strony i zastanawiam się nad zabawkami ze sklepu Liger. Macie coś sprawdzonego i możecie mi doradzić co wybrać?
Awatar użytkownika
Justynka
Posty: 20
Rejestracja: 11 cze 2020, 20:23

Re: Pomoce dydaktyczne

Post autor: Justynka »

Cześć jeżeli szukasz sprawdzonych pomocy dydaktycznych to sprawdź tutaj https://juniora.pl/pomoce-dydaktyczne-p ... -c-77.html , są często wybierane właśnie przez przedszkola ale w obecnej dobie koronawirusa sprawdzą się świetnie również w domu skoro dzieci spędzają w nim najwięcej czasu. Zabawki te rozwijają wyobraźnię dzieci oraz dbają o rozwój ich kreatywności ;)
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Pomoce dydaktyczne

Post autor: kwiatek »

A czy warto Waszym zdaniem kupić do pokoju dziecka tablicę, taką jak w szkole? Widziałam, że całkiem niedrogo takie tablice można zamówić na przykład w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablice-szkolne.html. Co o tym sądzicie? Czy w pokojach Waszych dzieci są takie tablice?
Awatar użytkownika
tusia82
Posty: 80
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:54

Re: Pomoce dydaktyczne

Post autor: tusia82 »

Wystarczą zwykłe artykuły szkolne typu: pisaki jak ten https://zabawkiiszkola.pl/pl/p/PROMARKE ... -B445/2307, kredki, flamastry, farby czy bloki, by zorganizować dzieciom czas. Często takie pomoce dydaktyczne zrobione we własnym zakresie, dużo lepiej przemawiają do wyobraźni dzieci. I warto to wykorzystać.
Żurom

Re: Pomoce dydaktyczne

Post autor: Żurom »

Jak najbardziej są to bardzo ważne dodatki, ale warto jest jeszcze powiedzieć, że takiego rodzaju rzeczy na pewno mogą także stanowić bardzo fajną opcję jeśli chodzi o gadżety reklamowe. Zdecydowanie polecam każdemu świetne zestawy do malowania z logo https://reklamowegadzety.pl/c/zestawy-malarskie i wiem doskonale, że to będzie bardzo dobry wybór.
ODPOWIEDZ