Pierwsza hulajnoga dla syna

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Orian70
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2020, 13:17

Pierwsza hulajnoga dla syna

Post autor: Orian70 »

Witam. Mój syn na urodziny zażyczył sobie hulajnogę, bo na żadnej jeszcze nigdy nie jeździł. Jako dobry tata postanowiłem spełnić zachciankę ;) W jakim sklepie internetowym polecacie kupić hulajnogę dla 3-latka?
Awatar użytkownika
Gualfard1993
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020, 15:28

Re: Pierwsza hulajnoga dla syna

Post autor: Gualfard1993 »

Moja córa dostała w prezencie hulajnogę trzykołową z kochamzabawki.eu. Oczywiście w kolorze różowym, ale w ofercie jest też niebieska. Cena nie była wysoka, a wykonanie spełnia wszystkie oczekiwania. Poza tym hulajnoga jest składana, czyli łatwa w transporcie, a szał robią jej świecące kółka. Chyba nie muszę opisywać zachwytu pociechy ;)
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Pierwsza hulajnoga dla syna

Post autor: kwiatek »

A czy Waszym zdaniem elektryczne hulajnogi dla dzieci są lepsze od takich tradycyjnych? Zauważyłam, że z miesiąca na miesiąc stają się one coraz bardziej popularne... czy według Was warto kupić dziecku taką hulajnogę?
dinusss

Re: Pierwsza hulajnoga dla syna

Post autor: dinusss »

Zdecydowanie jako pierwszą hulajnogę dla dziecka mogę polecić model :shock: Kocham Zabawki AS2LED. Jest to hulajnoga trójkołowa balansowa o maksymalnym udźwigu 40 kg. Wystarcza to w zupełności jako hulajnoga dla 2 latka czy 3 latka. Produkt jest solidny i ładnie wykonany z twardego plastiku ABS a koła są osadzone na łożyskach ABEC-5 i mają wbudowane diody LED. Jeżeli chielibyście ją kupić to tutaj jest link :arrow: https://www.kochamzabawki.eu/hulajnoga- ... -6050.html
ODPOWIEDZ