Pediatra

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Pediatra

Post autor: maki »

Pewnie są tu mamy, które potrzebują naprawdę dobrego pediatry, wiec postanowiłam, że podzielę się informacją o naprawdę świetnym lekarzu, który jest kompetentny, rzetelny i ma super podejście do dzieci - Dr Artur Luty ze Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w Lublinie https://pediatralublin.com.pl/. On potrafi dokładnie zbadać i dobrze zdiagnozować dziecko, mój synek jest dosyć chorowity, więc często tam bywaliśmy i za każdym razem została nam udzielona profesjonalna pomoc, polecam.
Awatar użytkownika
Challenger
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:36

Re: Pediatra

Post autor: Challenger »

Jeśli chodzi o nasze dziecko, to korzystamy z usług kliniki pediatrycznej Zdrowe Dziecko https://www.klinikazdrowedziecko.pl/uslugi/pediatria . Mają tam bardzo kompetentny personel oraz świetnych lekarzy, którzy bardzo dbają o swoich małych pacjentów. Uważam, że prywatna opieka zdrowotna, jeśli chodzi o dzieci staje się powoli standardem, ponieważ warto dbać o kompleksowe rozwiązania w zakresie opieki zdrowotnej naszych maluchów.
ODPOWIEDZ