Eko pieluchy dla dziecka

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Aleksandra_79

Eko pieluchy dla dziecka

Post autor: Aleksandra_79 »

Hej. Gdzie zaopatrujecie się w ekologiczne pieluchy dla dziecka? Szukam alternatywy dla jednorazowych pampersów. Znalazłam stronę mommymouse.com.pl, podoba mi się ich oferta. Pieluszki są wielorazowe, szyte lokalnie, podoba mi się transparentność tego biznesu i to, że jest z Polski. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
oskii

Re: Eko pieluchy dla dziecka

Post autor: oskii »

Całkiem dobre rozwiązanie, nie myślałem o zakupie takich pampersów jeszcze. Na razie maluszek nasz malutki i ma trochę problemów z brzuszkiem.... Szukałem co na zaparcia u noworodka jest najlepsze, jak zaradzić. Czasami tak się zdarza na mleku modyfikowanym, że dziecko ma problem z regularnym wypróżnianiem, spotkaliście się z taką dolegliwością u noworodków?
Awatar użytkownika
kozi44

Post autor: kozi44 »

tutaj sprawdz https://rodzinaeko.pl/  to super sklep, swietnie wyposazony, same eko produkty. Tam dowiesz się wszystkiego, w czym przechowywać produkty, jakich kosmetyków używać, jakie środki czystości stosować, jak dbać o dziecko i całą rodzinę. Wszystko zgodnie z naturą. Ja bardzo lubię ten sklep i ich wysokiej jakości produkty.
Awatar użytkownika
Boyce

Post autor: Boyce »

Pamiętaj również o tym, że pieluszki sprzyjają odparzeniom skórnym u dziecka. Warto więc wiedzieć jak temu przeciwdziałać. Sam miałem z tym problem z moim dzieckiem, ale przeczytałem kilka tekstów z tej strony http://sudocrempolska.pl/poradnik-rodzica/ i muszę wam powiedzieć, że naprawdę sporo się dowiedziałem. Gorąco polecam każdemu, kto posiada dziecko.
Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.
Awatar użytkownika
Tori

Post autor: Tori »

O, ciekawa jestem tego rozwiązania, bo moja mała ma wrażliwą skórę, dlatego stosujemy u niej głównie kosmetyki dla niemowląt hipp babysanft więc może i takie pieluszki by się sprawdziły.

drewniane meble dla dzieci i młodzieży
Awatar użytkownika
jol879

Post autor: jol879 »

O niemowlaka trzeba szczególnie dbać. Szczególnie jeśli chodzi o pępek, aby nie wdało się zapalenie pępka u noworodka. Warto stosować więc octenisept, który działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo i jest przy tym delikatny i nieszkodliwy dla dziecka.
ODPOWIEDZ