Dziecko które ma problem z relacjami z rówieśnikami

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Mysza
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2019, 8:33

Dziecko które ma problem z relacjami z rówieśnikami

Post autor: Mysza »

Twoje dziecko ma trudności w nawiązywaniu relacji z rówieśnikami? Jeśli tak to dobrym wyborem będzie zapisanie ja na terapię indywidualną albo przyjście na konsultacje wychowawcze do http://centrum-futurum.pl/pages/oferta/ ... ualna.html.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Dziecko które ma problem z relacjami z rówieśnikami

Post autor: astronom »

Faktycznie czasami takie problemy wychowawcze mogą się zdarzyć i ja jestem zdania, że jak najbardziej na pewno warto pracować z dzieckiem. Ja mogę od razu zachęcić każdego do przeczytania fajnego wpisu w https://whisbear.com/pl/blog/jak-nie-po ... -i-reszta/ gdzie dokładnie określono jak wygląda czasami kłótnia z dziadkiem i babcią.
chęsinska

Re: Dziecko które ma problem z relacjami z rówieśnikami

Post autor: chęsinska »

Ja mam trochę inną historię - mój syn miał spory problem z przystosowaniem się do dzieci w swoim wieku przez to ,że jest głuchoniemy. Zawsze takiemu dziecku będzie ciężej, nie dogada się z każdym. Na szczęście nasza historia ma happy end :) Trafiłam na fantastyczną placówkę jaką jest https://instytut-gluchoniemych.waw.pl/, gdzie Arek poznał inne osoby głuchonieme i świetnych, ciepłych nauczycieli. Może teraz bez problemu się rozwijać pod okiem specjalistów i wśród swoich rówieśników z taka samą niepełnosprawnością.
tośia19909

Re: Dziecko które ma problem z relacjami z rówieśnikami

Post autor: tośia19909 »

chęsinska pisze: ↑21 sie 2021, 19:03 Ja mam trochę inną historię - mój syn miał spory problem z przystosowaniem się do dzieci w swoim wieku przez to ,że jest głuchoniemy. Zawsze takiemu dziecku będzie ciężej, nie dogada się z każdym. Na szczęście nasza historia ma happy end :) Trafiłam na fantastyczną placówkę jaką jest https://instytut-gluchoniemych.waw.pl/, gdzie Arek poznał inne osoby głuchonieme i świetnych, ciepłych nauczycieli. Może teraz bez problemu się rozwijać pod okiem specjalistów i wśród swoich rówieśników z taka samą niepełnosprawnością.
super się czyta takie historie :)
=
aborcja Czechy
ODPOWIEDZ