Budowa naszego domu

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Anżej

Budowa naszego domu

Post autor: Anżej »

Na pewno musicie zastanowić się nad odpowiednią izolacja ścian. Ja sam zdecydowałem się na ofertę firmy https://www.wotherm.com/ i mogę powiedzieć że był to bardzo dobry wybór. Ich izolacje świetnie się sprawdzają nawet w największe mrozy. Dodatkowo nie kosztowały mnie fortuny.
nómrun

Re: Budowa naszego domu

Post autor: nómrun »

Jeżeli mieszkacie na terenie województwa pomorskiego i rozglądacie się za odpowiednimi materiałami budowlanymi to polecam wam zapoznać się z ofertą https://phuarkada.pl/oferta/ Od nich zakupicie porządne materiały budowlane i to w całkiem niezłych cenach. Zajmują się też wynajmowaniem sprzętu budowlanego.
Łania29

Re: Budowa naszego domu

Post autor: Łania29 »

Już ud dwóch ostatnich lat dość intensywnie myśleliśmy o tym by wybudować dom. Od niedawna od etapu rozważań przeszliśmy do realizowania naszych planów.Dobrze wiemy ,że najważniejszą konstrukcją domu jest dach więc bardzo nam zależy by był on wykonany zgodnie ze sztuką budowlaną. Polecono nam firmę Mg Dachy - https://mgdachy.pl/prefabrykacja-konstr ... ewnianych/ - świetni fachowcy i bardzo terminowa firma.Gorąco polecamy.


MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
Leśku

Re: Budowa naszego domu

Post autor: Leśku »

Widzę, że bardzo dobrze trafiłam jeśli chodzi o tematykę. Bo jak już zdecydowaliśmy się na budowę domu to chcemy podejść do tego z głową i przemyślanie. I tak też miedzy innymi udało mi się dowiedzieć, że tanie domy z prefabrykatów to jest aktualnie bardzo popularna metoda na postawienie w miarę szybko domu. W sumie może i warto rozważyć takie rozwiązanie.
Gosia2

Re: Budowa naszego domu

Post autor: Gosia2 »

Cześć! Poszukuję zaślepek do profili https://kamar-kola.pl/zatyczki-kwadratowe/ do mojego projektu. Czy ktoś może polecić sklepy lub dostawców, gdzie można znaleźć różne typy zaślepek do profili?
Aleks 21

Re: Budowa naszego domu

Post autor: Aleks 21 »

Witajcie! Potrzebuję pomocy w związku z budową studni głębinowej w Międzybrodziu Bialskim https://geofizyk.pl/studnie-glebinowe/m ... -bialskie/ . Czy ktoś może polecić firmę lub fachowców, którzy specjalizują się w tej dziedzinie w naszej okolicy? Dzielcie się swoimi wskazówkami, proszę.

tomi solar
Zosia9

Re: Budowa naszego domu

Post autor: Zosia9 »

Potrzebuję pomocy w znalezieniu firm zajmujących się budową studni głębinowych w okolicach Ślemienia https://studniekrakow.pl/studnie-glebinowe/slemien/ . Jeśli macie jakieś wskazówki lub doświadczenia w tej dziedzinie, chętnie je poznam.
hezik

Re: Budowa naszego domu

Post autor: hezik »

Widzę, że macie sporą wiedzę oraz doświadczenie w temacie budowy, jak i materiałów budowlanych. Powiedzcie mi zatem, jaki styropian na podłogę polecacie i dlaczego?

spirulina proszek czy tabletki
KamilP

Re: Budowa naszego domu

Post autor: KamilP »

Część,

Ja przy budowie własnego domu skorzystałem z wypożyczalni sprzętu budowlanego, co bardzo ułatwiło mi pracę. Oczywiście dalej jestem na etapie prac wykończeniowych ale dom jest ocieplony i gotowy do zamieszkania. Polecam serdecznie. Profesjonalna obsługa i świetny sprzęt.
mikka

Re: Budowa naszego domu

Post autor: mikka »

Przyjdzie też czas, kiedy będziecie robić u siebie instalacje. Dlatego na pewno się wam przyda namiar na firmę supergniazdka.pl.
Tam znajdziecie kontakty simon 55, gniazdka wysokiej jakości. Takie, które nowocześnie wyglądają, ale i są bezpieczne.
ODPOWIEDZ