abc-kids.pl opinie

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Adelajda87

abc-kids.pl opinie

Post autor: Adelajda87 »

Hej!! Podzielicie się opiniami na temat sklepu z obuwiem dziecięcym abc-kids.pl? Wpadłam na ich stronę przypadkiem i przepadłam :) Cudne butki, zdaje się, że naprawdę świetna jakość. No i te wzory! Chętnie poczytam, co o nich myślicie. Ważne, żeby były wygodne dla dziecka.
Awatar użytkownika
adrianna

Re: abc-kids.pl opinie

Post autor: adrianna »

To prawda, są piękne! To chyba dość nowy sklep, ale ja już mam z abc-kids.pl dwie pary adidasków dla synka. Fajne, wygodne buty dla dziecka. Dużym atutem są te piękne wzory i kolory. Bardzo mi się podobają.
Awatar użytkownika
Barbara_85

Post autor: Barbara_85 »

Ja zamawiałam z abc-kids.pl w zeszłym tygodniu i córa miała buty na stopach dopiero dwa razy, ale nie mówi, że są niewygodne, a zachwyca się wzorem tak samo jak mamusia :) Piękne, wygodne buciki, kupuj śmiało.
Awatar użytkownika
celina1981

Post autor: celina1981 »

Abc Kids to naprawdę dobre, ale przede wszystkim przepiękne buty dla dzieci. Polska marka, duży wybór obuwia i naprawdę śliczne wzory.
Awatar użytkownika
Betina_79

Post autor: Betina_79 »

Oj tak, butki z Abckids są naprawdę urocze. Ja skusiłam się na te świecące z LEDami. Córka je uwielbia. Świetnie wyglądają nawet bez podświetlenia, ale wiadomo, że taki gadżet to dla maluch frajda.

Obrazek
Awatar użytkownika
Apolonia79

Post autor: Apolonia79 »

Kupiłam tam buciki dziewczęce dla córeczki :) Bardzo leciutkie i ładnie wyprofilowane, solidne wykonane. A co najważniejsze podobają się właścicielce!
Awatar użytkownika
Domasław

Post autor: Domasław »

Doskonałe buty dziecięce! Kupiliśmy synowi ten model https://abc-kids.pl/sklep/miekkie-sportowe-buty-red/ i muszę przyznać, że nie chce ich zdjąć z nóg! Wytrzymują wszystkie szaleństwa na podwórku.
Awatar użytkownika
filomena_73

Post autor: filomena_73 »

Na stronę sklepu https://abc-kids.pl/ trafiłam przypadkiem, ale bardzo się z tego cieszę. Duży wybór sportowych bucików dla dzieci. Duży plus za świetną jakość i szybką wysyłkę.
Awatar użytkownika
Larisa-82

Post autor: Larisa-82 »

Nie dziwię się, że buciki z ABC Kids Cię urzekły! Ja zamówiłam najpierw jedne na próbę, okazały się idealne pod każdym względem, więc zamówiłam jeszcze dwie pary dla córki. świetne adidasy dla małej księżniczki :)
Awatar użytkownika
Marzena

Post autor: Marzena »

Sama jak trafiłam do https://abc-kids.pl/ byłam zaskoczona, że adidasy dla dziewczynki mogą być tak urocze i subtelne. Na żywo efekt jest jeszcze lepszy :)
ODPOWIEDZ