1 klasa - jaki plecak?

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
ElizjaNa1977
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 9:54

1 klasa - jaki plecak?

Post autor: ElizjaNa1977 »

Witajcie, czy możecie pochwalić się, jakie plecaki mają wasi 1-klasiści? Ja nie mogę się zdecydować, a czas goni. Za chwilę przecież 1 września i syn rozpoczyna naukę w prywatna szkoła podstawowa Wrocław. Wiem, że ważne są profilowane i usztywnione plecy, odblaski i pas - najlepiej piersiowy, ale... taki jest wybór, że sama już nie wiem. Jaki plecak się u Was sprawdził? Nie szukam tornistrów, jakby co. Te mnie w ogóle nie interesują.
Awatar użytkownika
wojtekwu
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2020, 9:55

Re: 1 klasa - jaki plecak?

Post autor: wojtekwu »

Plecaki dzieci to wciąż ciężkie toboły. Dlaczego nie mogą cięższych podręczników zostawić w szkolnej szafce?
Awatar użytkownika
Edna
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2020, 15:01

Re: 1 klasa - jaki plecak?

Post autor: Edna »

chyba mogą. A przynajmniej w niektórych szkołach mają szafki i dzieci z nich korzystają. Nie wiem tylko, czy nie jest to dodatkowo płatne, dlatego nie wszyscy rodzice się na coś takiego decydują. Zobacz plecaki st. majewski - bardzo fajne printy mają :)
Awatar użytkownika
WesolaDanka85
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:45

Re: 1 klasa - jaki plecak?

Post autor: WesolaDanka85 »

Ja kupiłam plecaki dla moich dzieci do szkoły przez stronę https://smartkleks.pl/. Sklep papierniczy online oferuję bardzo szeroki wybór nie tylko na plecaki ale na cały asortyment szkolny czy biurowych.
Gość

Re: 1 klasa - jaki plecak?

Post autor: Gość »

Jeśli plecak nie ma to można samemu doszyć taśmy odblaskowe do naszywania http://loxy.pl/produkty/tasmy-i-materia ... naszywania Czasami jest za mało odblasków, wtedy warto samemu zadbać o bezpieczeństwo. Wiadomo, że w 1 klasie dziecko samo raczej nie wraca, ale nawet jak idziemy z nim to takie odblaski są potrzebne.
mamazośki

Re: 1 klasa - jaki plecak?

Post autor: mamazośki »

Jaki plecak kupiliście swoim pociechom do szkoły? Mój synek ma z samochodzikami ale dzisiaj trafiłam na ten https://www.taniomania.pl/t/tornister-szkolny-minecraft i chyba zamówie bo jest świetny. Najwyżej będzie je nosił na zmianę lub zostawi sobie na przyszły rok.
milena_kuźniar

Re: 1 klasa - jaki plecak?

Post autor: milena_kuźniar »

Polecam zastanowić się nad tym czy nie zakupić dla dzieciaków odblasków, ktore będą mogły sobie przyczepić do plecaka. Można to nawet zaproponować na jakimś zebraniu rodziców i zamówić większą partię dla całej klasy. Odblaski zapewniają bezpieczeństwo, dzieciaki będą, np. w drodze do szkoły, lepiej widoczne na ulicy, chodniku. Polecam zajrzenie na https://www.kamizelkaodblaskowa.pl/ gdzie znajdziecie pełną ofertę różnego rodzaju odblasków. Odblaski to nie tylko kamizelki, mogą też być zawieszki, chusty na szyję czy worki sportowe :)
Awatar użytkownika
jol879
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:01

Re: 1 klasa - jaki plecak?

Post autor: jol879 »

No też ogólnie zastanawiam się, jaki plecak szkolny dla pierwszoklasisty wybrać i na co przede wszystkim zwracać uwagę. Na szczęście online można znaleźć wiele pomocnych artykułów, więc uda się Wasz na pewno wszystko dobrze dobrać. Trzeba tylko po prostu wiedzieć, gdzie szukać i jakie rozwiązania wybierać.
Kuraś

Re: 1 klasa - jaki plecak?

Post autor: Kuraś »

1 klasa to może coś z Step by Step? Fajne, dopasowane. U nas się sprawdzało. Teraz przyszła pora na Coocazoo. Podobna konstukcja ale już bardziej młodzieżowa. Te plecaki są bardzo funkcjonalne i mają niesamowite systemy regulacyjne, przez co łatwo można je dopasowac do wzrostu dziecka. A do tego strasznie wygodnie je sie nosi.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
PaulineczkĆ

Re: 1 klasa - jaki plecak?

Post autor: PaulineczkĆ »

Może pomocny będzie namiar na sklep online "Kleks" https://smartkleks.pl/webpage/kontakt.html gdzie można kupić nie tylko artykuły biurowe ale też artykułu szkolne w tym plecaki. Ja już zamowiłam u nich plecak dla córki https://smartkleks.pl/plecak-coolpack-s ... e-27l.html własnie taki.
ODPOWIEDZ