Zdrowe żywienie

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
pabiana1989
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2021, 9:59

Zdrowe żywienie

Post autor: pabiana1989 »

Cześć forumowicze :)
Powiedzcie mi, dbacie o to, żeby jak najzdrowiej się odżywiać? Moim zdaniem to ważne, jeśli nie chcemy zmagać się w perspektywie czasu z różnymi dolegliwościami. Moja dieta na przykład obfituje w kasze i płatki zbożowe, zamiast herbat pijam zioła, ale suplementuję też sporo witamin. A wy? Co robicie dla siebie i dla swojego dobrego samopoczucia?
Oleńczuk

Re: Zdrowe żywienie

Post autor: Oleńczuk »

Oczywiście, że tak. Przecież bardzo dużo w tym zakresie zależy od Wasz i od Waszych upodobań. Jak dla mnie, warto byłoby dowiedzieć się, jakie właściwości ma dziurawiec zwyczajny. Być może okaże się, że będzie to najlepszym wsparciem dla Waszego organizmu.
Rołka

Re: Zdrowe żywienie

Post autor: Rołka »

Ja osobiście polecam wziąć pod uwagę taką opcję, jak Dieta ketogeniczna Przede wszystkim bardzo fajne porcje, dużo ciekawych diet, dostosowane menu i w porównaniu z innymi znacznie tańsza nawet przy większych kalorykach. Pozdrawiam i mam nadzieję, że również z ich pomocą sprawnie wrócicie do optymalnej formy. Pozdrawiam serdecznie!
mimozaa

Re: Zdrowe żywienie

Post autor: mimozaa »

Jeżeli macie przykładowo problemy z jelitami, żołądkiem, a chcecie mieć pewność, że zdrowo się będziecie odżywiać, to warto tutaj postawić na takie opcje, jak dieta low fodmap . Myślę, że taka dieta pozwoli wam zadbać o swoje potrzeb, dostarczy cenne właściwości. Przede wszystkim też nasyci i będzie nam smakować.
ODPOWIEDZ