zdjęcia u fotografa

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Dąbrówka93

zdjęcia u fotografa

Post autor: Dąbrówka93 »

Byliście kiedyś na sesji u zawodowego fotografa? Ja chciałabym się a taką sesję wybrać, więc przydałby mi się dobry fotograf Gdańsk, macie jakieś propozycje? Zainteresowała mnie na przykład oferta studia Justart, słyszeliście o nim wcześniej? Jeśli tak, to fajnie by było dowiedzieć się nieco więcej i upewnić co do wyboru. Z góry dziękuję za odzew! :)
Awatar użytkownika
Gualfard_94

Re: zdjęcia u fotografa

Post autor: Gualfard_94 »

Ja kiedyś zdecydowałem się na sesję wizerunkową dla firm właśnie we wspomnianym studiu i bardzo miło wspominam to doświadczenie. Na pewno fotograf ma profesjonalne podejście, tego nie mogę zaprzeczyć, a i to jest też bardzo ważne, mam rację? No i atmosfera podczas sesji jest świetna, więc jak ktoś się stresuje, to nie ma absolutnie powodu. Polecam ;)
Junak

Re: zdjęcia u fotografa

Post autor: Junak »

W dobie cyfrowych technologii warto czasem wrócić do tradycyjnych form przechowywania wspomnień. Drewniane tabliczki do zdjęć oferują unikalną okazję do połączenia nowoczesności z klasyką. Odwiedzając https://pomysloweprezenty.pl/tabliczki-do-zdjec można zainspirować się różnymi stylami i technikami, jakie są obecnie dostępne na rynku.
ODPOWIEDZ