Zakup własnej działki

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Emanuela66
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2020, 7:40

Zakup własnej działki

Post autor: Emanuela66 »

Czy ktoś z was ostatnio zdecydował się na zakup własnej działki? Jeśli chodzi o działki rekreacyjne na sprzedaż, to wydaje mi się, że można znaleźć coraz więcej atrakcyjnych ofert. Wy korzystaliście z pomocy jakiegoś biura nieruchomości czy jednak poradziliście sobie ze wszystkim samodzielnie?
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Zakup własnej działki

Post autor: jull »

Kupiliśmy działkę od osoby prywatnej, to my znaleźliśmy notariusza i wybraliśmy go do ogarnięcia formalności, skorzystaliśmy z usług kancelarii notarialnej MW http://www.notariuszwiniarska.pl/pl/4,Notariusze w Częstochowie. Pracują tam dwie panie notariusz, które mają doświadczenie i są kompetentne, naprawdę łatwo się z nimi dogadać, stawki cenowe mają atrakcyjne, mogę je śmiało polecić. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Zakup własnej działki

Post autor: part »

Radziliśmy sobie sami, na różnych portalach ogłoszeniowych jest pełno wystawionych nieruchomości, wystarczy dobrze się rozejrzeć. Notariusza też znaleźliśmy sami, skorzystaliśmy z usług kancelarii notarialnej Adama Robaka https://notariuszadamrobak.pl/dokumenty/ w Katowicach, którego zdecydowanie mogę wam polecić. On ma doświadczenie, wszystkie formalności udało nam się z nim załatwić szybko i bezproblemowo, w dobrej cenie.
Żaba 89

Re: Zakup własnej działki

Post autor: Żaba 89 »

Ja właśnie sprzedaję działkę pod Warszawą a mianowicie w Legionowie. Niestety z działki już nie będę korzystała a jest osoba chętna na zakup i cenę jaką powiedziałam. Już umówiłam notariusza https://www.notariusznawoli.com/kontakt i już nie mogę się doczekać kiedy sfinalizujemy temat.
ODPOWIEDZ