Zabawki i materiały edukacyjne

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Tamara93
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 8:47

Zabawki i materiały edukacyjne

Post autor: Tamara93 »

Skąd polecacie zamawiać zabawki i materiały edukacyjne dla przedszkolaków? Znacie jakieś sklepy internetowe z tego typu produktami? Chętnie się dowiem, gdzie ich szukać, bo musimy nieco doposażyć nasze przedszkole :)
Awatar użytkownika
cezaryna
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 19:37

Re: Zabawki i materiały edukacyjne

Post autor: cezaryna »

Sprawdź ofertę na igom.com.pl. Mają świetne zabawki, fajnej jakości i niedrogie, ale też maty podłogowe do zabawy i wiele więcej. Z doświadczenia wiem, że szybko realizują zamówienia i obsługa jest bardzo pomocna.
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 183
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:29

Re: Zabawki i materiały edukacyjne

Post autor: Luna »

Takie zabawki powinny być bezpieczne dla dziecka - to kluczowa kwestia. Skóra dziecka jest niezwykle wrażliwa dlatego warto stawiać na takie zabawki wykonane z wysokiej jakości materiału. Mnie bardzo spodobały się misie dla dziewczynki z Galerii Bukowski - tutaj wszystkie maskotki sa szyte ręcznie więc każda z nich jest unikatowa. Widać że wykonują je ze szczególną starannością
Awatar użytkownika
desmond19
Posty: 6
Rejestracja: 21 wrz 2020, 10:59

Re: Zabawki i materiały edukacyjne

Post autor: desmond19 »

Edukacja jest bardzo ważna i należy ją wspierać odpowiednimi materiałami edukacyjnymi.
wiłki32

Re: Zabawki i materiały edukacyjne

Post autor: wiłki32 »

Jeśli zależy Wam, żeby dziecko rozwijało się muzycznie, to możecie pomyśleć na początek o jakichś zabawkowych instrumentach muzycznych. Sporo takich zabawek jest na https://arena.pl/kategoria/instrumenty-muzyczne-1-8903
kiś

Re: Zabawki i materiały edukacyjne

Post autor: kiś »

a moze klocki plus plus? One ucza i bawią Na klockach plus plus nigdy się nie zawiodłam. Składałam razem z synem-mega frajda. Zestawy godne polecenia!
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:45

Re: Zabawki i materiały edukacyjne

Post autor: eapl »

Jeżeli chodzi o materiały edukacyjne i treści dla dzieci, to super opcja są spektakle, które teraz odbywają się online, z firmy Atrybut Event&Art https://atrybut.com.pl/spektakle-online/ z Gdańska. Oni znają się na tym, co robią, ich spektakle nie tylko są interesujące, a moje dzieci oglądają je jak zaczarowane, to jeszcze mają morał, dzieci uczą się przez zabawę, co jest genialnym pomysłem. Jako mama bliźniaków, które ciężko usadzić w miejscu, zdecydowanie ich polecam :).
ODPOWIEDZ