Wybór żłobka

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
dagmara_99
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020, 18:22

Wybór żłobka

Post autor: dagmara_99 »

Hejka. Powolutku przeglądam oferty warszawskich żłobków, żeby znaleźć ten najlepszy, do którego zapiszę swoją córkę. Najbardziej zainteresował mnie żłobek Anteczek. Ktoś z was posyła tam dziecko? Jakie macie opinie?
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 22:18

Re: Wybór żłobka

Post autor: Paula »

Osobiście miałam dylemat, na który żłobek się zdecydować, ale Anteczek skusił mnie ciekawymi zajęciami dodatkowymi, takimi jak spotkanie ze sztuką i wiele innych. Nie ma opcji, żeby dzieciaki się tam nudziły, a wychowawcy są super. Polecam!

jonizowanie klimatyzacji
Awatar użytkownika
wire
Posty: 74
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:23

Re: Wybór żłobka

Post autor: wire »

Moja córka chodzi już drugi rok do prywatnego żłobka Akademia Malucha https://www.akademiadlamalucha.pl/zajecia w Chorzowie i mogę to miejsce jak najbardziej polecić. Mają świetną ofertę, bardzo wiele różnych zajęć i artystycznych, i ruchowych, a do tego terapeutyczne. Mają kompetentnych i rzetelnych pracowników, bardzo dobrze zajmują się dziećmi, które wiele uczą się na zajęciach, polecam gorąco.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Wybór żłobka

Post autor: part »

Córka chodzi do żłobka Tulinek https://www.centrumdzieckatulinek.pl/zlobek w Słupsku. Jestem w pełni zadowolona z tego ośrodka, mają także przedszkole, do którego w przyszłym roku przejdzie. Opiekunki mają kompetentne, ogólne pracują tam osoby, które znają się, na opiece nad dziećmi, moja córka ma dobrą opiekę, dodatkowe zajęcia w żłobku, dobre jedzenie, bo na to też zwracałam dużą uwagę. Polecam ich gorąco.
Ośka

Re: Wybór żłobka

Post autor: Ośka »

Długo szukałam nim znalazłam odpowiednie miejsce dla moich bliźniaków. Na szczęście udało mi się trafić na tę wyszukiwarkę https://www.dlababelka.pl/firmy/polska/ ... epubliczne , gdzie znalazłam kilka dostępnych miejsc blisko naszego domu. Podzwoniłam, popytałam, poczytałam opinie i udało mi się wybrać dobre przedszkole. Fajne i wygodne rozwiązanie i można zaoszczędzić sporo czasu.
AlicjaŻ

Re: Wybór żłobka

Post autor: AlicjaŻ »

Ja jestem z Warszawy i moja córka od września idzie do tego przedszkola w Ursusie i jest to przedszkole "Entliczek pentliczek" http://www.przedszkoleentliczek.pl/#. Słyszałam wiele ciekawych opinii o tym przedszkolu i jestem trochę spokojniejsza, że moja córka idzie do fajnego przedszkola.
Fliszkać

Re: Wybór żłobka

Post autor: Fliszkać »

Znam bardzo dobrze to przedszkole http://www.przedszkoleentliczek.pl/# bo chodzi tam moja córka . Juz raz zmieniałam przedszkole i w końcu znalazłyśmy swoją ostoję właśnie w Entliczku. Moja córka bardzo lubi ciocię, które tam pracują bo są pomocne, cieple i służą radą.
ODPOWIEDZ