Ubezpieczenie na życie

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Efraim62
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 13:50

Ubezpieczenie na życie

Post autor: Efraim62 »

Witajcie. Czy ktoś z was ma ubezpieczenie na życie? Powiedzcie mi, jak udało wam się znaleźć najkorzystniejszą ofertę? Osobiście zastanawiam się nad skorzystaniem z usług doradców. Mam wrażenie, że tylko w ten sposób nie wpakuję się w coś, czego bym nie chciał. Też wolicie korzystać z tego rodzaju pomocy?
pokuś

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: pokuś »

A co sądzicie o firmie Asdori jeżeli chodzi o temat ubezpieczeń? Korzystaliście kiedykolwiek z ich usług? Mam zamiar w niedługim czasie lecieć samolotem i chciałam sie dodatkowo ubezpieczyć na pewną ewentualną. Dajcie znać, czy współpracowaliście kiedykolwiek z nimi.
Jarosław Pionek

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: Jarosław Pionek »

Ubezpieczenie na życie to zabezpieczenie naszej rodziny na wypadek nieszczęśliwego wypadku. Wiadomo, że życie jest nie przewidywalne, ale trzeba też pomyśleć o sobie i zabezpieczyć się na starsze lata, kiedy to nie będzie już sił na efektowną pracę. Na stronie https://generali-investments.pl/content ... nwestowac-, jest dużo artykułów ma temat oszczędzania na emeryturę.
G_Ś

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: G_Ś »

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat http://mojapolisaonline.pl/? słyszałam dużo pozytywnych opinii, ale chciałabym dowiedzieć się paru rzeczy od kogoś, kto korzystł?___________________________________________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: astronom »

Zdecydowanie posiadanie dobrego ubezpieczenia moim zdaniem jest w ogóle fajne i ja również staram się za każdym mieć to najlepsze. Jestem zdania, że świetną sprawą jest również ubezpieczenie bezterminowe. Czytałem o nim na stronie https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-bezterminowe/ i polecam tą lekturę każdemu.
baśkaa

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: baśkaa »

Dobre ubezpieczenie jest mega ważne. Jak to się mówi wypadki chodzą po ludziach. Tutaj https://superpolisa.pl/partner/mtu24/ oglądałam różne opcje. Mam zamiar dobrze też ubezpieczyć samochód. Jadąc w dłuższą trasę lepiej być przygotowanym. Różne sytuacje się zdarzają. A ja nie lubię się zamartwiać.
Awatar użytkownika
dama
Posty: 87
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:14

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: dama »

Wiele praktycznych informacji na temat ubezpieczeń znajdziecie tutaj https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ . Uważam, że warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, które są dopasowane do konkretnych potrzeb. Nie da się ukryć, że bardzo profesjonalnie pochodzą do tematu. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Uważam, że jest to ciekawe i praktyczne miejsce.
Martuszka

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: Martuszka »

Nie wiem czy z ubezpieczeniem na życie jest tak samo jak w przypadku ubezpieczeń OC i AC i istnieją jakieś porównywarki takich ubezpieczeń, ale wydaje mi się, że takie istnieją i wtedy to jest najlepsze wyjście do rozpoczęcia poszukiwań. Oczywiście ubezpieczenia na życie są troszkę bardziej skomplikowane niż ubezpieczenia samochodów, ale może to być dobrym punktem wyjścia.
ODPOWIEDZ