Szkolenie dla elektryków

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2019, 17:26

Szkolenie dla elektryków

Post autor: mczay »

Mój znajomy chciałby zrobić uprawnienia elektryczne, ma szansę wyjazdu do pracy za granicę i potrzebny mu papier. Wiecie gdzie teraz jest taka możliwość? I jakie koszty takich uprawnień? sep g1 potrzebuje. Z góry dziękuję za porady.
Awatar użytkownika
oskii
Posty: 67
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:49

Re: Szkolenie dla elektryków

Post autor: oskii »

Uprawnienia to nie tylko papier, na takim kursie dużo się można dowiedzieć i radzę się skupić by egzamin bez problemu zdać. Kurs Sep g1 przeprowadza firma szkoleniowa eMKa https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-sep-g1/ i to w różnych miastach Polski, Łódź, Wrocław, Lublin, Warszawa, Gdańsk. Również aktualnie prowadzą kursy online. Wszystkie szczegóły są na stronie. Uprawnienia są ważne 5 lat i co tyle trzeba je ponawiać. Świadectwo kwalifikacji (E czy D, w zależności czy dotyczy eksploatacji czy dozoru) ważne jest w całej Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. W eMKa Szkolenia kursy przeprowadzają profesjonalni szkoleniowcy. Mają duże doświadczenie i poruszają w trakcie kursu wszystkie niezbędne kwestie i zagadnienia, tak by zdanie egzaminu przyszło bez problemu.
Awatar użytkownika
Liwia
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2020, 10:44

Re: Szkolenie dla elektryków

Post autor: Liwia »

Kiedy ogłoszono pandemie,pozamykano nas w domach,nie mogliśmy wtedy uczestniczyć w kursach i szkoleniach stacjonarnych,ale pozostały nam te prowadzone on-line.Firma https://eszkolenia.eduedukacja.pl/ realizuje szkolenia na żywo,ale można też korzystać ze stworzonej specjalnie platformy.Organizują szkolenia zawodowe,językowe,biznesowe.Każdy kto chce zdobyć wiedzę od doświadczonych trenerów,może to zrobić,bez wychodzenia z domu.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Szkolenie dla elektryków

Post autor: kwiatek »

Jeśli natomiast kogoś z Was bardziej interesowałoby szkolenie dla pracowników biurowych, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej http://kursy-edu.net.pl/kurs-pracownik-biurowy/. Znajdziecie tam ofertę takiego kursu organizowanego przez firmę szkoleniową Kar-Group. Jego program moim zdaniem jest bardzo interesujący, więc naprawdę warto ;)
Frącek

Re: Szkolenie dla elektryków

Post autor: Frącek »

Ja ostatnio widziałam ofertę takiego szkolenia dla elektryków, pozwalającego uzyskać uprawnienia SEP G1, na stronie internetowej https://kurs-elektryka.pl/. Jak widać szkolenie to można w całości odbyć on-line. Czy ktoś z Was korzystał już może z takiej formy nauki, jeśli chodzi o zdobywanie takich uprawnień?
Awatar użytkownika
smillo
Posty: 63
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:17

Re: Szkolenie dla elektryków

Post autor: smillo »

Mój brat był na szkoleniu dla elektryków w Poznańskim Centrum Kształcenia https://www.pckz.poznan.pl/szkolenia-i- ... lektryczne . To było szkolenie przygotowujące do egzaminu kwalifikacyjnego "dla osób zajmujących się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną". Brat mocno je zachwalał, mówił, że na nim faktycznie dobrze się przygotował do egzaminu, polecam.
ODPOWIEDZ