świece zapłonowe do auta

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Sebastian96
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2023, 8:05

świece zapłonowe do auta

Post autor: Sebastian96 »

Cześć! Potrzebuję pomocy w znalezieniu odpowiednich świec zapłonowych do mojego samochodu. Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Mam samochód marki Honda Accord z roku 2003. Przeszukałem internet w poszukiwaniu odpowiednich świec samochodowych, ale nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tego, jakie świece zapłonowe są odpowiednie dla mojego samochodu.
Czy ktoś może mi pomóc w znalezieniu odpowiednich świec zapłonowych do mojego samochodu? Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Wiem, że na tym forum są ludzie, którzy mają dużo wiedzy na temat samochodów, więc mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Dziękuję za wszelkie informacje i porady dotyczące świec samochodowych.
brzózka

Re: świece zapłonowe do auta

Post autor: brzózka »

Takie części to można kupić zapewne w każdym porządnym sklepie motoryzacyjnym. Zresztą warto też sięgać po oryginalne produkty, by za jakiś czas znowu nie trzeba było wydawać pieniędzy na kolejne części. Tak samo jest z kosmetyki do samochodu, które jedne z lepszych zdecydowanie można na https://showcarshine.pl się znajdują.
Januszek

Re: świece zapłonowe do auta

Post autor: Januszek »

Jako mechanik z wieloletnim doświadczeniem polecam gaźniki Weber jako jedne z najlepszych na rynku. Dlaczego? Wszystkie powody znajdziecie w tym obszernym artykule https://www.bezpieczniejnadrogach.pl/ga ... -wiedziec/ więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko wam polecić ten wpis.
ODPOWIEDZ