sprawdzenie zbiorniku wodnego

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
alazalewska
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2020, 12:54

sprawdzenie zbiorniku wodnego

Post autor: alazalewska »

Jak myślicie, lepiej wynająć nurka do przeczesania zbiorniku wodnego w poszukiwaniu rzeczy, które wypadły z łodzi, czy lepiej wynająć roboty podwodne z operatorem? ktoś miał doświadczenie? https://eversub.com/poszukiwania-podwodne/ - znalazłam tą firmę i zastanawiam się nad ich usługami właśnie - oferują poszukiwania podwodne zagubionych przedmiotów
Awatar użytkownika
she
Posty: 35
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:41

Re: sprawdzenie zbiorniku wodnego

Post autor: she »

Niestety, ale na tym to ja się nie znam. Mogę wam powiedzieć tylko, że jeśli chcecie coś takiego zakładać, to może wam się przydać sam hydrofor i zbiorniki hydroforowe . Mam wrażenie, że takie właśnie jest zdanie na ten temat. Ogólnie to chodzi o to, żebyście mieli jak łatwo dopompować wody w taki zbiornik. Wszystko się utlenia.
pąnterski

Re: sprawdzenie zbiorniku wodnego

Post autor: pąnterski »

Jeśli chodzi o wodne zbiorniki kontenerowe AdBlue to w tym zakresie podjąłem współpracę ze specjalistyczną firmą http://jaas-kontenery.pl/ która posiada niezbędne doświadczenie i certyfikacje do tego rodzaju realizacji.
tomiś

Re: sprawdzenie zbiorniku wodnego

Post autor: tomiś »

A tutaj https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/zb ... owe.8.html sprawdzaliście już ofertę? Jeśli nie, to uważam, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele różnych i ciekawych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju zbiorniki. Nie da się ukryć, że w takiej sytuacji należy zawsze stawiać na jakość, aby przetrwał on lata i nie uległ żadnej awarii.
ODPOWIEDZ