Skórzane torebki - jaki sklep?

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Liliana_75
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2020, 23:53

Skórzane torebki - jaki sklep?

Post autor: Liliana_75 »

Witajcie. W jakich sklepach internetowych polecacie kupować skórzane torebki? Chodzi mi o prawdziwą skórę, a nie o podrobiony materiał. Może podrzucicie mi jakąś inspirację :)
Awatar użytkownika
Kama_86
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2020, 0:08

Re: Skórzane torebki - jaki sklep?

Post autor: Kama_86 »

Fantastyczne torebki ze skóry ma w ofercie januszkotlarz.pl. To sprawdzony producent, więc używa wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Mam kilka torebek właśnie z tej strony i jestem zachwycona porządnym wykonaniem.
wiłki32

Re: Skórzane torebki - jaki sklep?

Post autor: wiłki32 »

Zobacz też miejskie torebki na Arena.pl są tam zarówno torebki z naturalnej skóry, jak i z eko skóry i innych tkanin. Wybór jest duży bo sprzedają tam różni producenci, firmy itd.
Wieśka

Re: Skórzane torebki - jaki sklep?

Post autor: Wieśka »

Wydaje mi się, że sam zakup dobrej i ładnej torebki powinien być przede wszystkim dobrze przemyślany. Właśnie dlatego ja również na początku wolałam dobrze się za nimi rozejrzeć. Jak do tej pory w sklepie https://bonafora.pl/Monnari najbardziej podobają mi się torebki Monnari i jestem wręcz przekonana, że jedna z nich w najbliższym czasie pojawi się u mnie w domu.
ODPOWIEDZ