samochód zastępczy

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Tatiana
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2022, 20:35

samochód zastępczy

Post autor: Tatiana »

Czy ktoś z Was załatwiał kiedyś samochód zastępczy z warsztatu? Czy to jest opcja dodatkowo płatna, czy jest wpisana w usługę, gdy na przykład naprawa auta trwa dłużej niż trzy dni? Nigdy nie musiałam załatwiać auta zastępczego, ale w tej chwili moje stoi już drugi tydzień w warsztacie. Zaczyna mnie to mocno ograniczać, a bardzo tego nie lubię. Dlatego myślę o zastępczym samochodzie. Podpowiecie coś?
Gość

Re: samochód zastępczy

Post autor: Gość »

Ja teraz mam zastępczy samochód od ubezpieczyciela bo miałem wypadek. Pamiętajcie o tym że trzeba regularnie płacić za ubezpieczenie, tutaj https://beesafe.pl/porady/czy-nieoplaco ... est-wazna/ macie artykuł o tym czy nieopłacona polisa jest ważna, jak to wygląda.
abiolaa

Re: samochód zastępczy

Post autor: abiolaa »

Nic mi nie mówcie, bo kiedy dostałam samochód do ogarnięcia, to z czasem po prostu udało mi się porobić, co trzeba, ale jak dostałam zastępczy, to nawet polowy rzeczy tam nie znałam. Chodzi np o coś takiego https://forum-mechaniczne.pl/portal/asm ... ft-manual/ . U mnie to znane w ogóle nie było ...
jaksa

Re: samochód zastępczy

Post autor: jaksa »

Czytałam w tym https://lovekrakow.pl/aktualnosci/wynaj ... 39003.html bardzo ciekawym artykule że można dostać samochód zastępczy z oc sprawcy. Wiem że wypożyczalnie mają takie samochody tylko trzeba spełnić warunki otrzymania takiego auta
leokadiaa

Re: samochód zastępczy

Post autor: leokadiaa »

W zasadzie to niezależnie jaki mamy samochód to trzeba o niego dbać. W końcu auto też po części świadczy o nas samych, także nie tylko myjnia ale i takie domowe czyszczenie też warto zacząć praktykować. No i tutaj przydadzą się takie profesjonalne kosmetyki od https://showcarshine.pl/ które warto zakupić.
Andrzej161

Re: samochód zastępczy

Post autor: Andrzej161 »

Jeżeli szukacie sposobu na zarządzanie własną flotą samochodów, to osobiście mogę Wam polecić sprawdzić oferte firmy Atrom - https://atrom.com.pl/ , która dostarcza najróżniejsze urządzenia oraz produkty. Czy ktoś z Was również korzysta z produktów tej firmy?
ODPOWIEDZ