Salon piękności

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Julia_99
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2020, 19:26

Salon piękności

Post autor: Julia_99 »

Hej! Pytanie raczej do kobiet - odwiedzacie salony piękności? Słyszałam, że w Warszawie duże powodzenie ma Beauty Secret. Chciałabym się tam wybrać na jakiś masaż lub inny zabieg. Polecacie?
Awatar użytkownika
rudolfina1978
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2020, 7:25

Re: Salon piękności

Post autor: rudolfina1978 »

Koleżanka na ostatnie urodziny wręczyła mi karnet do salonu piękności Beauty Secret. Od czasu pierwszej wizyty chodzę tam regularnie, bo sama nie potrafiłabym zadbać o siebie tak, jak robi to tamtejsza obsługa. Rewelacyjnie spędzony czas!

colway forum opinie
Marcyś

Re: Salon piękności

Post autor: Marcyś »

W Trójmieście polecam salon Dolce Vita Eksperci Urody, gdzie kompleksowo zadbają o wasz wygląd. Są tam rewelacyjni fryzjerzy zarówno damscy jak i męscy. Kosmetyczki są świetne. Można też przedłużyć tam rzęsy oraz zrobić paznokcie dłoni i stóp. Polecam to miejsce. Chodzę tam regularnie i zawsze jestem zadowolona z efektów.
Gość

Re: Salon piękności

Post autor: Gość »

Jeśli masz do tego odpowiedni i wysokiej jakości materiał, na pewno odniesiesz sukces. Proponuję zwrócić uwagę na różne produkty dla laminacja rzes na tej stronie. Zawsze jestem przyzwyczajony do wyboru wszystkiego, co najlepsze dla moich dziewczyn. Cieszę się, że teraz w jednym miejscu możesz tak dobrze zaopatrzyć się w niezbędny produkt. Myślę, że docenisz to także to miejsce.
ODPOWIEDZ