Rozwód

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
kochamtulipany
Posty: 91
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:13

Rozwód

Post autor: kochamtulipany »

W najbliższym czasie czeka mnie sprawa rozwodowa, która czuje, że mnie wykończy psychicznie. Dlatego chcę postawić na kogoś, kto będzie mnie wspierał w sądzie i nie tylko. Szukam kogoś z Warszawy, jeśli macie kogoś do polecenia, to dajcie znać. Jedynie wstępnie wybrałam Pana Budrewicza. Myślicie, że to dobry wybór?
Awatar użytkownika
Rybka
Posty: 55
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:52

Re: Rozwód

Post autor: Rybka »

Myślę, że warto walczyć o związek, ale nieraz rozwód jest nieunikniony. Powodem może być zdrada współmałżonka. Wtedy warto poradzić się dobrego prawnika, który pomoże nam uzyskać właściwy podział majątku. Ciekawą ofertę ma ta kancelaria z Warszawy : https://www.rozwod-warszawa.pl/ . Myślę, że warto zapoznać się z ofertą. Dzięki pomocy adwokata sprawa będzie szybciej rozwiązana i zaoszczędzimy sobie czas i pieniądze.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Rozwód

Post autor: dzer »

Mój rozwód był szybki i bardzo satysfakcjonujący. Nie dlatego, że tak dobrze dogadywaliśmy się z eks mężem, ale dlatego, że miałam obciążające go dowody na zdradę i kłamstwa jakie mi serwował. Nie wstydzę się przyznać, ze zatrudniłam prywatnego detektywa z ogólnopolskiego biura detektywistycznego Lampart z Warszawy https://www.lampart.co/nanoverse/nanoverse. Oni są w pełni rzetelni i skuteczni. Okazało się, że mąż nie tylko mnie zdradzał, ale był również zamieszany w różne szemrane interesy. Dzięki tej firmie jestem od niego wolna, cenowo jak najbardziej opłaca się ich zatrudnić, to profesjonaliści w każdym calu, polecam.
młody

Re: Rozwód

Post autor: młody »

rozwód to nic przyjemnego, pół biedy jeśli idzie się jakoś dogadać; nie zawsze tak jest i strony jeszcze sobie utrudniają
anyżka

Re: Rozwód

Post autor: anyżka »

Sama również jestem po rozwodzie. Cóż, nie planowałam tego, ale co zrobić takie życie jak to mówią. Może jeszcze przyjdzie taki czas kiedy stwierdzę, że dobrze że tak się stało. Póki co cieszę się, że mam już to za sobą. A jeszcze bardziej, że miałam pomoc w osobie adwokata Łukasza Węgłowskiego. W Szczecinie ma swoją kancelarię. To taki adwokat na którym w 100% można polegać.
Gośka

Re: Rozwód

Post autor: Gośka »

Przy moim rozwodzie reprezentował mnie adwokat Dariusz Sięka z Kancelarii Adwokackiej Kraków. Jestem zadowolona z jego usług i szczerze polecam pana mecenasa.
Hanna ż

Re: Rozwód

Post autor: Hanna ż »

Ja na początku roku korzystałam z pomocy kancelarii adwokackiej w Suwałkach https://www.adwokatswietlicki.pl/. W tej kancelarii spotkałam się z bardzo fachową obsługą i wszystkie moje sprawy zostały pozytywnie załatwione.
żak

Re: Rozwód

Post autor: żak »

Nie wiem jak wy, ale ja nie lubię, jak się ktoś rozwodzi, a tego jest coraz więcej. Niemniej jednak mogę Wam powiedzieć, że agencja detektywistyczna http://detektywandala.pl/ pomaga w zebraniu dowodów w sprawie. Mogą na wasze życzenie jechać nawet poza terytorium Europy. Wiem, że to niby nic, ale jednak warto o tym pomyśleć.
Łucja

Re: Rozwód

Post autor: Łucja »

Nie chciałabym przechodzić przez rozwód jeszcze raz. To był dla mnie naprawdę trudny czas, dużo stresu, często emocje brały górę. Nie życzę nikomu. Tyle dobrze, że miałam pomoc adwokata. W przeciwnym razie byłoby o wiele trudniej. A tak adwokat Barbara Węgłowska z kancelarii Węgłowski pomogła mi przejść przez całą sprawę, zajęła się też podziałem majątku. Niezwykle kompetentna osoba, na której można polegać.
Jógobella

Re: Rozwód

Post autor: Jógobella »

Od rozwodów bardzo polecam panią mecenas Magdalenę grzeskowiak. Bardzo empatyczny adwokat, mający ogromny szacunek do drugiego człowieka.
Władek

Re: Rozwód

Post autor: Władek »

W czasie rozwodu reprezentowała mnie pani mecenas z Kancelarii Adwokackiej KAMIL WASILEWSKI i jestem bardzo zadowolony z opieki prawnej. Polecam tę kancelarię.
Bożena

Re: Rozwód

Post autor: Bożena »

Ja polecam Panią adwokat Katarzynę Bórawską z kancelarii B-Legal Toruń. Bardzo mi pomogła w moim rozwodzie.
ODPOWIEDZ