rozwód dobry prawnik Gdańsk

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Pikuś

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Pikuś »

Cześć.
Zwracam się do was z taką delikatną sprawą, mianowicie - czeka mnie rozwód i kompletnie nie wiem jak się do tego przygotować. Na pewno chciałabym skorzystać z pomocy prawnej, ale niestety nie wiem do kogo powinnam się zgłosić. Możecie mi kogoś polecić na terenie Gdańska, który miałby doświadczenie w tym zakresie?
Bubuś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Bubuś »

Nie mam doświadczenia w prawie, więc niestety nie znam żadnej dobrej kancelarii, która mogłaby Ci pomóc. Jedynie co mogę zrobić, to życzyć Ci powodzenia. Według mnie, rozwód to nie koniec świata. Czeka Cię jeszcze wiele pięknych chwil, więc nie trać wiary. Wszystko się kiedyś ułoży.
Ośka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Ośka »

Rozwód nigdy nie będzie przyjemna sprawa, szczególnie, jeśli nie jest z Twojej winy. Ostatnio moja koleżanka przechodziła przez rozwód i powiem wam, ze to naprawdę wykańczające doświadczenie.ktorego nie życzę nikomu. Pamiętajcie, że wsparcie dobrej kancelarii jest w tym momencie najbardziej potrzebne.
Majuś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Majuś »

Myślę, że mogłabym Ci pomóc, ponieważ sama przechodziłam przez rozwód i mam w tym temacie niemałe doświadczenie. Nie ukrywam, że niesamowicie pomógł mi w tej całej sytuacji mecenas Mindykowski, który swoją kancelarię prowadzi w Gdańsku. Polecam przejrzeć jego wachlarz usługowy, ponieważ ma naprawdę bardzo dużą wiedzę, którą potrafi wykorzystać na sali sądowej.
Liluś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Liluś »

Zgodzę się z poprzedniczką. Mecenas Mindykowski jest specjalistą od spraw rozwodowych. Posiada bardzo rozległą wiedzę, którą w mądry sposób wykorzystuje na każdym etapie rozwodu. Zajrzyjcie sobie na jego stronę http://www.mindykowski.pl/ a sami się przekonacie, że to naprawdę prawdziwy specjalista.
ODPOWIEDZ