Prezent dla dziecka

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Fryc1988
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2021, 16:09

Prezent dla dziecka

Post autor: Fryc1988 »

Cześć. Mój chrześniak ma niedługo urodziny, więc chciałbym sprawić mu jakiś fajny niebanalny prezent. Wiem, że bardzo lubi wszelkiego rodzaju pojazdy dla dzieci. Pomyślałem więc o samochodziku na akumulator. Jak sądzicie, coś takiego może mu się spodobać? Może macie jakieś inne równie ciekawe propozycje?
moś

Re: Prezent dla dziecka

Post autor: moś »

Jeśli chodzi o prezent, to polecam zaznajomić się z księgarnią. Jak interesują cię dobre książki, to polecam duży wybór książek na stronie : https://www.taniaksiazka.pl/ostateczne- ... 25790.html Ja bardzo lubię czytać literaturę obyczajową, a u nich można znaleźć naprawdę wiele tytułów w korzystnych cenach. Polecam wszystkim fanom czytania książek.
Jacuś

Re: Prezent dla dziecka

Post autor: Jacuś »

Mój chrześniak urodził się 24 grudnia więc prezent urodzinowy ma łączony z prezentem świątecznym. Dwa lata temu trafiłem na stronę elfi.pl, gdzie można zamówić list od św. Mikołaja. To rewelacyjna sprawa. List można dowolnie zredagować. Ja za każdym razem umieszczam tam życzenia urodzinowe dla adresata. Mój chrześniak jest naprawdę szczęśliwy gdy otrzymuję tę przesyłkę.
ODPOWIEDZ