Pęknięta ściana

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Bożidar-90

Pęknięta ściana

Post autor: Bożidar-90 »

[color= rgb(0, 0, 0);]Witam! Co polecacie zdziałać na pękniętą ścianę? Sam chyba nie dam rady załatać tej dziury, a boję się, że wkrótce zacznie przeciekać. Może znacie jakichś specjalistów, którzy by się tym zajęli?[/color]
Awatar użytkownika
bolebor-76

Re: Pęknięta ściana

Post autor: bolebor-76 »

W bloku, w którym mieszkam, w tamtym roku pojawiło się cieknące pęknięcie od sufitu aż po podłogę. Z tego, co wiem, zarządca budynku wynajął fachowców z proizol.pl. Moim zdaniem świetnie sobie poradzili. Do dzisiaj mamy spokój z problemem.
Gabryś

Post autor: Gabryś »

Zasłoń pęknięcie w kreatywny sposób tworząc tzw. zieloną ścianę, czyli instalację roślinną na całej ścianie. Usługi takie oferuje firma ZIELONE ŚCIANY. Polecam.
Róża

Post autor: Róża »

Spotkaliście się już może z takim rozwiązaniem w domach jak ściana szklana loft ja się zastanawiam czy nie zamówić takiej ściany do mojego mieszkania. To fajne rozwiązanie zwłaszcza dla tych osób które potrzebują swojej przestrzeni bo na przykład pracują zdanie.
Awatar użytkownika
marchewa

Post autor: marchewa »

Jeśli szukasz dobrego rozwiązania to zajrzyj na stronę https://merxu.com/pl/c/materialy-wykonc ... f2102cd80/ mają bardzo dobre materiały wykończeniowe. Sama miałam problem z pękającą ścianą, kupiłam u nich okładzinę i muszę przyznać, że wygląda to rewelacyjnie.
ciągutka

Post autor: ciągutka »

Ale uwagę możemy przykuć nie tylko kolorem, ale także wyposażeniem. Skoro jesteśmy już przy dodatkach, muszę wspomnieć o jednym z najbardziej kluczowych składników niebanalnej aranżacji wnętrz, czyli sztukaterii ściennej https://sztukaterie-roban.eu/. Wyrazisty mebel czy kolorystyczny akcent w postaci poduszek, dywanu lub obrazu czy plakatu na pewno poprawi samopoczucie domowników i wywrze wrażenie na gościach. Odpowiednio dobrane meble i dodatki ze sztukaterii sprawią, że surowa do tej pory przestrzeń zyska nową jakość.
ODPOWIEDZ