Ortopeda Warszawa

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Bociek
Posty: 59
Rejestracja: 13 lis 2019, 15:45

Ortopeda Warszawa

Post autor: Bociek »

Szukam dobrego ortopedy z Warszawy. Możecie mi kogoś polecić? Może być na NFZ ale też prywatnie.
Awatar użytkownika
Pietruszka
Posty: 58
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:12

Re: Ortopeda Warszawa

Post autor: Pietruszka »

Teraz jest tak trudna sytuacja w szpitalach i przychodniach, że jedyną sensowną alternatywą jest leczyć się prywatnie. Polecam przedzwonić do Rex Medica Sport na ulicy Prostej. Mają tam dobrych specjalistów.
Awatar użytkownika
Challenger
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:36

Re: Ortopeda Warszawa

Post autor: Challenger »

Jeśli chodzi o Warszawę, to nie jestem w stanie się wypowiedzieć, natomiast dla osób z Wrocławia mogę polecić dr Wiktora Orzechowskiego https://www.ortopedaorzechowski.pl/oferta . Wspaniały ortopeda, który doprowadził mnie do pełnej sprawności po wypadku rowerowym. Bardzo dba o swoich pacjentów i przykłada wszelkich starań do szybkiego postawienia na nogi.
Awatar użytkownika
WesolaDanka85
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:45

Re: Ortopeda Warszawa

Post autor: WesolaDanka85 »

Jak mieszkałam we Wrocławiu to chodziłam ze swoją mamą do super ortopedy https://www.ortopedaorzechowski.pl/kontakt kiedy moja mam była w trakcie przygotowania do zabiegu usuwania haluksów. Moja mam jest już dawno po zabiegu i z tego co mówi było warto.
Awatar użytkownika
desmond19
Posty: 6
Rejestracja: 21 wrz 2020, 10:59

Re: Ortopeda Warszawa

Post autor: desmond19 »

Pilnie szukam specjalisty od endoprotezy kolan. Szukając podpowiedzi drogą internetową trafiłem na stronę https://chirurgia-kolana.pl/zespol/lek-pawel-drobnik Jednak jeszcze nie podjąłem decyzji, czy skorzystam z usług tego lekarza. Czy ktoś z Was może korzystał z jego usług? Jeżeli tak, to proszę o podzielenie się swoim doświadczeniem.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Martexł

Re: Ortopeda Warszawa

Post autor: Martexł »

Ja do swojego ortopedy jechałem aż do Wrocławia do https://www.ortopedaorzechowski.pl/kontakt ale moim zdaniem opłacało się bo uratowałem swoje kolano. Jestem po zabiegu artroskopowego leczenia stawu kolanowego i taki zabieg pozwolił mi na szybki powrót do pierwotnego stanu.
ortopedią3

Re: Ortopeda Warszawa

Post autor: ortopedią3 »

Jeśli uprawiacie sporo sportu to bardzo możliwe że zdarzają się kontuzje. Dla profesjonalnych sportowców na pewno przyda się kontakt do kliniki http://ortopedia.org.pl . oferują oni kompleksową opiekę dla osób z problemami w kończynach dolnych i górnych. Polecam każdemu bo sama korzystałam i teraz mam bardzo dobrą sprawność.
Jarosław 34

Re: Ortopeda Warszawa

Post autor: Jarosław 34 »

W takich gabinetach ze względu na małe lokale pojawia się problem z przechowywaniem dokumentacji medycznej. Dzięki programowi https://rsqphysio.com/post/bezpieczne-p ... -robic-to- możemy dane pacjentów przechowywać w systemie. Program ten ma wiele funkcji zabezpieczających, które sprawiają, że dane osobowe i historia horoby sa bezpieczne.
Gabryśka

Re: Ortopeda Warszawa

Post autor: Gabryśka »

Czasem jak jest potrzebna pomoc na już to warto zgłosić się do ostry dyżur ortopedyczny warszawa , gdzie szybko udzielą pomocy fachowo i bezproblemowo. Moim zdaniem warte są uwagi takie miejsca, bo ogólnie szpital i do niego wejście kojarzy się fatalnie w naszych czasach.
Miś

Re: Ortopeda Warszawa

Post autor: Miś »

Z tego co wiem, to w Warszawie świetnie działa CM Gamma na ul Bobrowieckiej 8 . Zgłosiłam się do nich rok temu, gdy z moje kolano odmawiało posłuszeństwa. Na szczęście trafiłam na wspaniałych specjalistów, którzy podjęli odpowiednie kroki w stosunku do mojego leczenia. Teraz znowu mogę biegać za dzieciakami i cieszyć się życiem.
ODPOWIEDZ