Opinie - ovale.pl

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Agnieszka72
Posty: 7
Rejestracja: 20 mar 2020, 12:17

Opinie - ovale.pl

Post autor: Agnieszka72 »

Witam. Czy ktoś z was zamawiał zdjęcie na nagrobek z ovale.pl? Chciałabym odnowić fotografię na nagrobku babci.
Awatar użytkownika
Abraham-62
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2019, 18:19

Re: Opinie - ovale.pl

Post autor: Abraham-62 »

Brat też odnawiał w zeszłym roku pomnik naszego dziadka i zamawiał zdjęcie na porcelanie właśnie z ovale.pl. Fotografia była wykonana naprawdę szybko i bardzo porządnie. Polecam.

czy broń gazowa jest legalna
Awatar użytkownika
Albrecht83
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:29

Re: Opinie - ovale.pl

Post autor: Albrecht83 »

Ja też mogę polecić. Dwa lata temu zamawiałem na ovale.pl zdjęcie po śmierci ojca i jakość obsługi i fotografii była bardzo dobra. A i cena nie była wygórowana.
Awatar użytkownika
adelard-79
Posty: 9
Rejestracja: 06 mar 2020, 23:18

Re: Opinie - ovale.pl

Post autor: adelard-79 »

Ja też mam pozytywne doświadczenia z Ovale. Bardzo przyjemny kontakt ze sklepem i porządnie wykonana fotografia na porcelanie. Nie mam im nic do zarzucenia, naprawdę byłem zadowolony z usługi.
Awatar użytkownika
Adnan_85
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2019, 4:46

Re: Opinie - ovale.pl

Post autor: Adnan_85 »

Szybka realizacja zamówienia, porządna jakość. Nic dodać nic ująć. Naprawdę polecam.
Lilka

Re: Opinie - ovale.pl

Post autor: Lilka »

Eleganckie zdjęcie będzie wyglądać dobrze na eleganckim na nagrobku. Polecam taki nagrobek zamówić od Damascus - firma ma wiele ciekawych propozycji.
łukasz Skalski

Re: Opinie - ovale.pl

Post autor: łukasz Skalski »

Ja w zeszłym roku stawiałem pomnik dla mojej mamy i powiem wam, że miałem problem z wyborem kamienia, wzoru i tym podobnych rzeczy. Mój znajomy pojechał zemną do tego kamieniarza http://nagrobki-kamieniarstwo.com/kontakt/ i mieli same konkretne pomniki i udało się wybrać taki jaki chcieliśmy.

prędkość internetu upc
ODPOWIEDZ