Nie zdałem prawa jazdy

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Dajmir
Posty: 31
Rejestracja: 07 lip 2019, 7:49

Nie zdałem prawa jazdy

Post autor: Dajmir »

Cześć. Niestety już trzeci raz nie zdałem egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Zastanawiam się czy nie wziąć dodatkowych jazd w http://omega.szczecinek.pl/. Co sądzicie?

zlot w krakowie
Awatar użytkownika
Berenika_97
Posty: 49
Rejestracja: 10 maja 2019, 4:52

Re: Nie zdałem prawa jazdy

Post autor: Berenika_97 »

Pewnie, że weź! Omega Szczecinek to profesjonalna szkoła nauki jazdy. Naprawdę Polecam. Tam na pewno dobrze przygotują Cię do egzaminu.
Awatar użytkownika
she
Posty: 35
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:41

Re: Nie zdałem prawa jazdy

Post autor: she »

Nic straconego przecież, bo masz poprawki. Po prostu się przyłóż, uspokój przed następnym egzaminem i na pewno Ci się uda. To wcale nie jest powiedziane, że musisz od razu za pierwszym razem zdać. Ja to jestem na początku drogi, ale już tu https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/rejestracja/ się rejestruję na konieczne badania.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Re: Nie zdałem prawa jazdy

Post autor: grann »

No właśnie, są poprawki i nie ma sensu się załamywać. Mój brat 3 razy zdawał i w końcu zdał, a teraz jest świetnym kierowcą. Ja co prawda zdałam za pierwszym razem, ale naprawdę dobrze przygotowała mnie szkoła jazdy, uczyłam się jeździć w szkole jazdy Manewr we Wrocławiu https://manewr.com.pl/ i bardzo serdecznie ich polecam, są najlepsi.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 77
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:17

Re: Nie zdałem prawa jazdy

Post autor: bate »

Dodatkowe jazdy na pewno się przydadzą :)
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:45

Re: Nie zdałem prawa jazdy

Post autor: eapl »

Nie ma co się martwić, zawsze można spróbować jeszcze raz :)
Król

Re: Nie zdałem prawa jazdy

Post autor: Król »

Nie ma co się załamywać. Wiele osób zdaje za drugim lub za trzecim razem. To nie jest koniec świata. Prawko na osobówkę już mam. Teraz przygotowuję się na kat a kraków ma dobrą szkołę OSK Codex http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... tegoria-an. Duża zdawalność i dobrze instruktorzy sprawiają, że mają sporo klientów.
Kadżar

Re: Nie zdałem prawa jazdy

Post autor: Kadżar »

Właśnie dlatego moim zdaniem trzeba wybierać szkoły, które mają dobre opinie i niezłą zdawalność. Ja polecam wam szkołę, w której sam się uczyłem jeździć. To Progress państwa Przybylskich w Częstochowie https://www.oskprogress.pl. Można u nich zrobić kurs weekendowy, wieczorowy, a nawet taki szybki miesięczny. Mają plac manewrowy zgodny ze standardami egzaminacyjnymi. W ramach kursu można potrenować na symulatorze nauki jazdy, a nawet wjechać na plac manewrowy WORdu. A pan Michał, właściciel tej szkoły dostał w zeszłym roku tytuł Instruktora Roku w Częstochowie i powiecie, więc to też dużo mówi o szkole.
ODPOWIEDZ