Nauka jazdy Warszawa

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Dagmara_72
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 0:06

Nauka jazdy Warszawa

Post autor: Dagmara_72 »

Jaką możecie polecić mi warszawską auto szkołę? Zastanawiałam się nad zapisaniem się na kurs do lejdis-gentleman-osk.pl. Ponoć uczą tam świetni instruktorzy. Zgadzacie się z tym?
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2020, 10:58

Re: Nauka jazdy Warszawa

Post autor: sydonia »

Pewnie, że się zgadzam. Tamtejsi instruktorzy to specjaliści, którzy nauczą jeździć nawet najbardziej oporną osobę. Są przy tym cierpliwi, a nierzadko wychodzi na jaw ich poczucie humoru. Myślę też, że ceny kursów mają atrakcyjne. To bardzo dobra auto szkoła, którą polecam każdemu.

tabletki z kwasem chlorogenowym
lilia24

Re: Nauka jazdy Warszawa

Post autor: lilia24 »

Nie mogę znaleźć dobrej szkoły jazdy w Warszawie. Trafiłam ostatnio na szkołę https://prosto.edu.pl i szukam osób, które mogą się podzielić doświadczeniami z ich szkolenia.
Koleś

Re: Nauka jazdy Warszawa

Post autor: Koleś »

Pragnę podzielić się moim doświadczeniem w kwestii szkoleń na prawo jazdy kategorii C. Wybór odpowiedniego ośrodka szkoleniowego jest kluczowy - warto poszukać takiego, który ma doświadczonych instruktorów i nowoczesny sprzęt. W tym kontekście, na stronie https://ofio.pl/katalog-firm/103435/pra ... na-drodze/ można znaleźć listę polecanych placówek. Przy wyborze miejsca na szkolenie, zwróć uwagę na opinie byłych kursantów oraz stopień zdawalności egzaminów w danym ośrodku.
ODPOWIEDZ