najładniejsze choinki

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Obina1981
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2022, 22:41

najładniejsze choinki

Post autor: Obina1981 »

Hej kochani jakie polecacie kupić choinki do centrum ogrodniczego? Mam wielu klientów, którzy sadzą sobie takie drzewka na posesjach i trzeba przyznać, ze to jest dość popularne. Chyba najbardziej przekonuje mnie jodła kaukaska z Danii bo tam są najlepsze warunki klimatyczne dla takich drzewek więc automatycznie będą wyglądać o wiele lepiej i na pewno będą zdrowsze, prawda?

ochrona wód i powierzchni ziemi
Awatar użytkownika
Wioletta_76
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 6:29

Re: najładniejsze choinki

Post autor: Wioletta_76 »

Zgadzam się w stu procentach jeśli chodzi o jodłę kaukaską, bo swego czasu też właśnie ją kupowałam. No nie da się ukryć, że sprzedaż hurtowa choinek o wiele bardziej się opłaca, tym bardziej jak się trafi na jakiegoś zaufanego i sprawdzonego sprzedawcę drzewek. Gdyby ktoś był zainteresowany to ja mogę ewentualnie podać namiary skąd sama zamawiałam jodłę. Wystarczy dać znać :)
Awatar użytkownika
gertruda
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2021, 0:55

Re: najładniejsze choinki

Post autor: gertruda »

Też zauważyłam że ceny hurtowe choinek są bardzo korzystne, ale zawsze starałabym się zwrócić uwagę na to od kogo pochodzą drzewka i z jakiej plantacji i to dość dociekliwie szukałabym informacji. niestety kiedyś miałam taką sytuację, kiedy oszukano mnie na pochodzeniu choinek i niestety większość z nich okazała się zupełnie niezdatna do sprzedaży... Potraktujcie to jako rada od kogoś doświadczonego ;P
ODPOWIEDZ