Leki online

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
kajak
Posty: 40
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:42

Leki online

Post autor: kajak »

Myślę, że obecnie najbezpieczniej jest kupować wszystko online. Oczywiście najważniejsze są rzeczy pierwszej potrzeby takie jak leki. Można je kupić w aptece internetowej takiej jak ta: https://www.apteka-leki.pl/. Można tam kupić wszystkie niezbędne leki które pomogą nam przetrwać trudne czasy. Dajcie znać, czy coś tam zamawialiście i jakie jest wasze zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
Grivina
Posty: 139
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:39

Re: Leki online

Post autor: Grivina »

Zgadzam sie, ze zdrowie jest najważniejsze. Dlatego teraz warto o nie dodatkowo zadbać i zostać w domu i wrazie potrzebnej recepty skontaktować się z https://zdalnaprzychodnia.pl/recepta-online i tam postarać się o receptę.
Awatar użytkownika
Rozalia44
Posty: 66
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:23

Re: Leki online

Post autor: Rozalia44 »

Ja jednak wolę kupować leki w aptekach stacjonarnych, zawsze można poprosić aptekarza o radę w doborze leków czy znalezienie zamiennika. Na stronie https://olekach.pl/ znajdziesz informacje o swoich najbliższych aptekach, sprawdzisz która z najbliższych jest w danym momencie otwarta lub która jest czynna całodobowo. Na stronie można znaleźć też ciekawe informacje na temat ciąży, dzieci czy zdrowia.
Awatar użytkownika
Nasta
Posty: 14
Rejestracja: 21 sty 2020, 8:41

Re: Leki online

Post autor: Nasta »

Ja bardzo zadowolona jestem z aptek sieci DOZ, bo mają naprawdę bogatą ofertę (również kosmetyki) i atrakcyjne ceny, do tego wszystkie e-recepty realizowałam tam błyskawicznie i bezproblemowo, personel pierwsza klasa.
Awatar użytkownika
Imir
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2019, 13:31

Re: Leki online

Post autor: Imir »

Ja akurat realizuje w Doz ale każda apteka która ma naklejkę na drzwiach że to robi to tam zrealizujesz, z odpisami nie ma zadnego problemu, jestem mega zadowolona z e-recept
ODPOWIEDZ