Kurs językowy w szkole

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
alojza
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2021, 3:09

Kurs językowy w szkole

Post autor: alojza »

Hej. Gdybyście chcieli nauczyć się jakiegoś języka obcego, to zapisalibyście się na kurs w szkole czy wolelibyście uczyć się samodzielnie w domu? Ciekawi mnie to, bo zainteresowała mnie szkoła języka chińskiego i nie jestem pewna, czy warto się do niej zapisać. Doradzicie?
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Kurs językowy w szkole

Post autor: kwiatek »

A skoro już mowa o kursach językowych, to co byście powiedzieli na taki kurs on-line? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy, między innymi z języka angielskiego.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Kurs językowy w szkole

Post autor: part »

W sumie jest to obojętne gdzie, ale chciałabym mieć kontakt z lektorem, który nauczyłby mnie wymowy i poprawiał mnie, gdy mówię, wymawiam coś źle. Taki kontakt z lektorem i bardzo fajnie zorganizowane zajęcia miałam w szkole językowej Language Pro-Expert http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ ... -doroslych w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie uczyłam się francuskiego. Sama bym wymowy nie ogarnęła, a lektor pokazał mi, jak się wypowiadać, jak tworzyć te wszystkie głoski, które dla nas są jednak obce. Kurs jest warty swojej ceny, naprawdę warto się zapisać właśnie do nich.
ODPOWIEDZ