Kurs indywidualny czy w grupie?

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Lilianna96
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2021, 13:22

Kurs indywidualny czy w grupie?

Post autor: Lilianna96 »

Witajcie. Uważacie, że bardziej efektywna jest nauka języków w grupie czy indywidualnie? Pytam, bo sama planuję zapisać się na indywidualne lekcje chińskiego. Wolałabym, żeby uwaga nauczyciela była skupiona wyłącznie na mnie, bo mam wrażenie, że dzięki temu osiągnę lepsze efekty w krótszym czasie. Co waszym zdaniem jest lepsze? Chyba że nie robi wam to większej różnicy?
Rybuś

Re: Kurs indywidualny czy w grupie?

Post autor: Rybuś »

Jeśli o mnie chodzi, to o wiele szybciej przyswajam wiedzę, jeżeli uczę się jej w samotności. Do nauki języka wykorzystuje różne podręczniki, które udaje mi się zamówić na stronie https://www.taniaksiazka.pl/matematyka- ... 39985.html Bardzo polecam to miejsce, ponieważ według mnie, mają najlepszą ofertę na rynku. A ceny tak niskie, że każdy może sobie pozwolić na zakupy w tym miejscu.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Kurs indywidualny czy w grupie?

Post autor: kwiatek »

A skoro już o kursach mowa, to czy ktoś z Was robił sobie może kiedyś kurs elektryczny? Udało Wam się zdać egzamin i zdobyć uprawnienia SEP? Ja ostatnio widziałam ofertę takiego kursu na stronie internetowej https://sep.tarnobrzeg.pl/ i pomyślałam, że może warto byłoby się na niego zapisać. Co Wy na to?
ODPOWIEDZ