Kupowanie leków online - jaka apteka?

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
kajak
Posty: 40
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:42

Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: kajak »

Myślę, że dobrą opcją są apteki i sklepy online. Na przykład ciekawą ofertę znalazłam tu: https://www.apteka-leki.pl/ Można tam zamówić różne leki dostępne w trudnej sytuacji. Wiele osób obawia się aptek internetowych ale przecież spełniają one wszystkie wymogi i działają zgodnie z prawem. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Tori
Posty: 124
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:04

Re: Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: Tori »

Kupuję czasem online, ale nie ukrywam, że odkąd mam niedaleko domu aptekę DOZ, to nie mam po prostu takiej potrzeby. W DOZie mają dobre ceny, bogaty asortyment, no i już w zeszłym roku bez jakichkolwiek problemów realizowali e-recepty, chyba w mojej okolicy jako pierwsi, a to dla mnie wygoda.
Awatar użytkownika
Nasta
Posty: 14
Rejestracja: 21 sty 2020, 8:41

Re: Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: Nasta »

Ja też mogę polecić DOZ, często można trafić na fajne promocje, asortyment bogaty, a jeśli chodzi o e-recepty to realizowałam u nich już kilka razy i zawsze było to bezproblemowo.
Awatar użytkownika
Tori
Posty: 124
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:04

Re: Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: Tori »

No właśnie jeśli chodzi o promocję w DOZie, to nie wiem czy wiecie, ale mają fajną akcję dla seniorów - dającą im 20% zniżki. Wystarczy, że pójdą tam od 8 rano do 12.
ODPOWIEDZ