Korozja

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Korozja

Post autor: firt »

Tak pomyślałam, że może inni też mają problem ze skorodowanymi elementami metalowymi różnych konstrukcji. My niestety mieliśmy, dlatego skorzystamy z usług firmy GALWANEX z Lublina https://www.galwanexlublin.pl/oferta/cy ... -polyskiem. To bardzo rzetelna firma, która profesjonalnie zabezpieczyła problematyczne powierzchnie. Zdecydowaliśmy się na cynkowanie z połyskiem, co ma na celu pokrycie przedmiotów stalowych błyszczącą, jednolitą warstwą cynku, która jest wytrzymała i nie wpływa na znacząco na masę przedmiotu. To bardzo dobre rozwiązanie, firma spisała się super, polecam.
Awatar użytkownika
Challenger
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:36

Re: Korozja

Post autor: Challenger »

Nakładanie powłok cynkowych jest w tego typu przypadkach chyba najlepszym rozwiązaniem. My korzystamy w tym zakresie z usług firmy EMERES-PRODUKT http://emeresprodukt.pl/oferta.html . W swojej ofercie mają także chromianowanie i odtlenkowanie. Solidna firma z doświadczeniem, która naprawdę zna się na rzeczy.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Korozja

Post autor: jull »

Korozja to ważne zagadnienie. Trzeba przed nią poważnie zabezpieczyć nasze materiały. My wszystkie metalowe elementy oraz urządzenia oddaliśmy w ręce porządnej firmy IzoSerwis https://izoserwis.net/services/zabezpie ... korozyjne/ z Tuliszkowa, którzy odpowiednio je zabezpieczyli. Ich oferta jest kompleksowa, mają korzystne ceny, pracują całkowicie profesjonalnie i terminowo. Zdecydowanie ich polecam.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Korozja

Post autor: part »

My również mamy takie materiały, które podatne są na korozję. Korozja jest straszna i aby jej uniknąć, to zabezpieczany nasze sprzęty odpowiednimi środkami, je kupujemy wyłącznie od firmy Carboline Polska z Wiśliny. Ich produkty antykorozyjne, w tym powłoki malarskie, sprawdzają nam się doskonale. To produkty o wysokiej skuteczności i jakości, które dostępne są w niewygórowanych cenach. Firmę i posiadany przez nich asortyment, oczywiście wam polecam.
ODPOWIEDZ