Kontuzja w pracy

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Luna1997
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2021, 14:17

Kontuzja w pracy

Post autor: Luna1997 »

Cześć wam. Jakiś czas temu nabawiłam się kontuzji podczas pracy i wiem, że można zaliczyć to do wypadku. Myślicie, że trudno będzie mi uzyskać odszkodowanie za wypadek przy pracy? Słyszałam, że bywają z tym problemy, więc pomyślałam, żeby skontaktować się w tej sprawie ze specjalistami. Co o tym sądzicie?
prostełek

Re: Kontuzja w pracy

Post autor: prostełek »

Po wypadku w komunikacji miejskiej miałem kłopoty z powrotem do zdrowia, a rehabilitacja okazała się zbyt kosztowna, dlatego zdecydowałem się podjąć próbę uzyskania należnego odszkodowania. Zgłosiłem się po pomoc do kancelarii Łukasza Robaszkiewicza De Iure który poprowadził sprawę i rozwiązał ją z korzystnym dla mnie rezultatem. Dziękuję i serdecznie polecam usługi kancelarii!
igor33332ą

Re: Kontuzja w pracy

Post autor: igor33332ą »

Ja jeszcze nigdy nie dostałem żadnej kontuzji. Chodź znam osoby co w pracy złapały fatalne kontuzje. To zawsze jest wielka tragedia jak łapie się kontuzje w miejscu pracy.
_____________________________________________________________
instalacje fotowoltaiczne Katowice
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Kontuzja w pracy

Post autor: astronom »

Moim zdaniem zawsze można takich sytuacji uniknąć ale na pewno ważna jest również właściwa profilaktyka. W sumie na stronie https://ksservice.pl/blog/poradnik/najc ... w-w-pracy/ bardzo dobrze wymieniono jakie potrafią być najczęstsze przyczyny wypadków w pracy. Myślę, że zapoznanie się z tym artykułem wielu osobom coś uświadomi.
ODPOWIEDZ