Kardiolog

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
łajk

Kardiolog

Post autor: łajk »

Możecie mi polecić dobrego kardiologa? Choruję od dawna, a mój własny kardiolog po prostu mnie olewa, jestem już taka zła, że muszę w końcu znaleźć dobrego lekarza.
czemu dobry kardiolog jest ważny?
Tu macie odpowiedź:
Praca serca jest złożonym procesem, który trwa nieprzerwanie przez całe życie człowieka. Mięsień sercowy funkcjonuje na zasadzie pompy rozprowadzającej krew do wszystkich komórek ciała. Jego skurcz wywoływany jest impulsem elektrycznym. Wskazujemy najważniejsze elementy budowy serca i choroby zaburzające jego pracę.

https://www.medonet.pl/zdrowie,praca-se ... 32718.html
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Kardiolog

Post autor: part »

Jako, że mam nadciśnienie, to chodzę do prof. Wranicza ze specjalistycznej poradni kardiologicznej http://kardiologlodz.com/oferta/ w Łodzi. Powiem szczerze, że jestem zadowolona z tego jak przebiegają wizyty i leczenie. To doświadczony i kompetentny specjalista, więc myślę, że śmiało możesz iść do niego. Moja mama jest po zawale i też chodzi tu, za moja namowa i mówi, ze różnica w podejściu prof. Wranicza do pacjentów, a jej poprzedniego kardiologa jest ogromna.
Fakcik

Re: Kardiolog

Post autor: Fakcik »

Jak najbardziej samo już korzystanie z takich usług moim zdaniem jest bardzo odpowiedzialne. Ja jeszcze chcę powiedzieć, że całkiem niedawno zacząłem interesować się kwestiami związanymi z posiadaniem przenośnego EKG. Z tego co udało mi się ustalić to można je zamówić w sklepie https://arytmiaserca.pl/ i wiem, że to będzie właściwa opcja.
ODPOWIEDZ