Jaka myjnia w Warszawie?

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
roderyk
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2020, 9:16

Jaka myjnia w Warszawie?

Post autor: roderyk »

Cześć. W związku z tym, że nie ufam sieciowym myjniom samochodowym, szukam jakiejś profesjonalnej myjni, która nie stosuje najtańszych środków do czyszczenia ;)
Awatar użytkownika
Bromir1980
Posty: 4
Rejestracja: 07 gru 2019, 5:47

Re: Jaka myjnia w Warszawie?

Post autor: Bromir1980 »

Ja kiedy potrzebuję kompleksowego czyszczenia wnętrza samochodu korzystam z usług http://www.eko-parowozik.pl/. Zajmują się też odświeżaniem lakieru czy usuwaniem rdzy z felg. Nie korzystają z marnej jakości preparatów, więc nie masz się o co martwić.
Awatar użytkownika
Dagmar
Posty: 28
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:07

Re: Jaka myjnia w Warszawie?

Post autor: Dagmar »

Szczerze powiedziawszy wybieram najbliższą myjnię i tyle.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Jaka myjnia w Warszawie?

Post autor: dzer »

A ja polecę, ale w Gdańsku myjnię ręczną G-Car Auto Spa https://g-car.com.pl/?auto-detailing&id=7&lang=pl. Oni zajmują się autodetailingiem, więc jest to takie mycie na sterydach. Samochód po ich pracy lśni, byłam tez u nich na regeneracji lakieru i też super sobie z tym poradzili. To rzetelna firma, z kompetentnymi pracownikami, mają korzystne ceny, polecam.
Żeluś

Re: Jaka myjnia w Warszawie?

Post autor: Żeluś »

My też mamy myjnię, z usług której korzystamy od lat https://goldwash24.pl/mobilna-myjnia/. Raz na jakiś czas zamawiamy tam usługę kompletnego mycia autka: wewnątrz, karoserię, kołpaki i woskowanie. I samochód wygląda dużo lepiej <3 a korzystanie z niego to przyjemność. Niedawno wprowadzili usługę mobilną, więc nie trzeba zostawiać autka, tylko zadzwonić, umówić się, a oni zrobią Twoją furę na bóstwo, kiedy Ty oglądasz telewizję po pracy :)
ODPOWIEDZ