Jak wybrać adwokata?

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Romana97

Jak wybrać adwokata?

Post autor: Romana97 »

Macie jakieś rady, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze adwokata? Mnie potrzebny jest ktoś, kto zna się na takiej dziedzinie jak prawo cywilne, a konkretnie chodzi mi o odszkodowania. Co prawda mam już kogoś na oku, ale może skorzystam też z waszych wskazówek, jeśli macie to już za sobą. Pomożecie? :)
buczała

Re: Jak wybrać adwokata?

Post autor: buczała »

Ja kiedy szukalam prawnika do rozwodu to przyznam, ze najpierw rozpytywalam wsrod znajomych. Kilka osob sugerowalo mi kontakt z kancelaria Weglowski w Szczecinie i wlasnie na ich uslugi sie zdecydowalam. Smialo polecam, bo naprawde kompleksowa i rzetelna pomoc prawna i uczciwe podejscie do klienta

pardon reklama
jowiłka

Post autor: jowiłka »

Dobrze by było zrobić konkretne rozeznanie na temat prawnika, radcy prawnego, który będzie wiedział w jaki sposób do was podejść, jak zorganizować czas by każdy w tym przypadku był zadowolony. Ja Korzystam z Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając, gdzie zawsze Panie starały się wyciągnąć mnie z trudnych opresji.
drażka.01

Post autor: drażka.01 »

Podstawowa kwestia to taka, w jakiej sprawie szukacie adwokata. Dobrze, żeby znaleźć takiego, który specjalizuje się w danym problemie, zakresie prawa. Na przykład dla mnie nie ma lepszych adwokatów i radców prawych specjalizujących się w pomocy frankowiczom, jak ci na jakich trafiłam w https://cleverstep.pl/ . Tylko dzięki nim moja sprawa, którą uważałam za beznadziejną ruszyła z miejsca. Jestem na bieżąco jak sprawa się przedstawia, co robimy w kolejnym etapie. Wiem, że mogę na nich polegać.
kłek

Post autor: kłek »

Na wysoką kompetencję z całą pewnością możecie liczyć u www.cgh-kancelaria.pl. Usługi na najwyższym poziomie w bardzo korzystnej cenie. Potraktowali mnie indywidualnie i poświęcili dużo czasu. Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Uprzejmie, sprawnie i niedrogo.
Awatar użytkownika
kwiatek

Post autor: kwiatek »

A czy zdarza się Wam również czasami szukać jakiś porad prawnych w internecie? Jeśli tak, to polecam zajrzeć ba bloga na stronie internetowej http://lokalnydoradca.pl. Znajdziecie tam mnóstwo takich właśnie prawnych ciekawostek związanych między innymi z kredytami, kupnem mieszkania, sprawami rodzinnymi i innymi. Kto wie, może ta wiedza się Wam przyda ;)
ODPOWIEDZ