Hotel przyjazny dzieciom

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Dalmira-78

Hotel przyjazny dzieciom

Post autor: Dalmira-78 »

Hejka. Zabieracie swoje pociechy razem z wami na wakacje? Ja nie wyobrażam sobie ich nie wziąć i wydaje mi się, że teraz coraz więcej obiektów noclegowych przystosowuje się do rodzin z małymi podróżnikami. Sama zarezerwowałam hotel dla dzieci Krynica Morska, gdzie nie brakuje atrakcji dla najmłodszych. Jak to wygląda u was?
Awatar użytkownika
kaska

Re: Hotel przyjazny dzieciom

Post autor: kaska »

Myślę, że teraz większość hoteli wychodzi naprzeciw rodzinom z dziećmi :) Tak czy siak, przede wszystkim powinniście zadbać o bezpieczeństwo w podróży. Moim zdaniem, najlepszą opcją jest wypożyczalnia samochodów Kraków To sprawdzona firma, która ma szeroką flotę i zadbane samochody po przeglądach.

niski cukier po jedzeniu
Awatar użytkownika
okina

Post autor: okina »

Koniecznie jedźcie do Zalesia Mazury Active Spa. To jest ośrodek, w którym dzieci mają swój raj. Ilość dostępnych tam dla nich atrakcji jest ogromna, moje maluchy nie chciały stamtąd wracać. No pomyślcie, animatorzy, którzy organizują gry, zabawy, zajęcia, wypasione place zabaw, sale zabaw z ogromną ofertą gier, do tego mini zoo i jeszcze wiele innych rzeczy. Mają spa, saunę, basen, prywatna plaże, a w ramach pakietów jeszcze dyskoteki dla dzieci, itp. Teraz jedziemy do nich w ramach pakietu na jesienne rodzinne wakacje i wiem, że będziemy się dobrze bawić :).
Łukasz

Post autor: Łukasz »

Czy są tutaj osoby, które szukają noclegu w Poznaniu? W moim przypadku korzystam wyłącznie z oferty sprawdzonych i nowoczesnych Noclegi Poznań , ponieważ są świetnie wyposażone, a ich ogromnym plusem dla mnie jest lokalizacja.
ODPOWIEDZ